4.1.2010 - Kto sa pridá na 90-dňovku?

Príspevok v téme: 4.1.2010 - Kto sa pridá na 90-dňovku?
Mery244

ahojte! Minulý rok som držala 90-dňovú rozliš.diétu. Podarilo sa mi schudnúť 12kíl, ale z toho som už nejakých 4-5 pribrala. RAda by som to opäť napravila! ale rada by som to držala s niekym, s kým by som vydržala, kto ma nakopne keď budú tie slabé chvílky a naopak! :)) Tak čo, pridáte sa niekto? budem rada!
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

Jaha

cawte babiky....vidim,ze sa nam dari fajne..:)...velmi ma to tesi!...priatelia mi uz zacinaju hovorit,ze co so sebou robim,ze to ej na mne vidno,ze chudnem....zajtra si dam vodovy den....dneska som mala osuch....a dost som nim prejedena.....a pojdem na bicyklik ako vzdy.....musim do plesu byt kocanda!....ten vodovy si davam namiesto vitaminoveho dna...:)

Lydia 17

Ahojte....
Takže dnes som si dala bielkovinový den.Rano som mala grep,o 11.hod som mala 3kiwi,o pol jednej jablko,o 14tej banan, o 16tej zeleninový šalátik s tuniakom a dojedla som ho o 19tej hodine.Tak takto som dnes jedla.V pracovných dnoch chodím denne na 2hodiny do fitka.Som spokojna,od 11 januára som schudla 4 kg.Moje predsavzatie je ešte za február schudnuť 5kg.Uvidím,či sa podarí.1.marca idem do teplých krajín a chcem sa dobre cítit v plavkách.
Zelám vám vela úspechov v chudnutí a málo prehreškov.O))))ahojte

Mery244

Ahojteee. Neviem, či som vám spomínala - ale vážila som sa za nejakých 20 dní som schudla 5,5kila. ale hneď vzápätí-na druhý deň som diétu porušila a dva dni som "prešvihla". v základe som jedla čo som mala, ale doplnila som si to ešte zo všetkých strán sladkosťami, malinovkou a taak. No katastrofa. ale dnes už idem ďalej. Mám ovocný deň - pokračujem podľa poradia. A navečer si idem dať dve hoďky korčulovania. Už sa tešíím! :)) Večer sa sem snáď ešte dostanem! tak zatiaľ ahojteeee

majka__

ja sa pokusim k vam pridat opat zajtra. zatial som iba pravidelne cvicila, odkedy som dietu prerusila. no a teraz by som rada spojit prijemne s uzitocnym :-) (teda aj dietu aj cvicenie). inak postava sa mi pekne zacina cvicenim formovat (sa mi paci to, ze mam mensi zadok uz ... no konecne). chcela by som byt uz pekna konecne... teda tou postavickou. inak ja som si na bielkovinovy den robievala bud iba salat v kombinacii so syrom alebo som si dala aj to masko so zeleninou na hocijaky sposob (ci uz strogano alebo udusene platky maska) a napadlo ma, ze ci sa nemoze jest aj soja. moze ze?

janula10

JAHA|:
no mne sa dari celkom ok, kilecka idu pomaly dole, aj sa citim lepsie:)))
tiez neviem co na bielkovinovy den..naposledy som mala kuracie prsia so zeleninou...alebo rybu so zeleninou...ale na zajtra sa chystam si spravit grecky salat:))))
ja tento bielkovinovy den nemusem nejak..najradsej mam skrobovy:)))
tiez som cvicila rano...takze kazdy den si privstanem pred pracou tak hodku..a trapim sa hlavne s brusakmi:(..joooj tak ich nemam rada, vsetko boli pri nich ale to je dobre aspon viem ze ich dobre robim...:))))

a co ako ostatne baby???

Jaha

ako sa nam dari???....baby,ved piste co a ako..:)...ja sa zajtra chcem ist odvazit,dneska som tahala na bicykli hodinu,potom brusaky a take veci podobne....zacina mi obdobie,kedy som dost v casovej tiesni.--...ale dufam,ze vsetko zvladnem:D....na zajtrajsie pecene zemiaciky sa uz neskutocne tesim,,,,dajte mi sem nejaky recept na bielkovonovy den:-)

Jaha

ako sa nam dari???....baby,ved piste co a ako..:)...ja sa zajtra chcem ist odvazit,dneska som tahala na bicykli hodinu,potom brusaky a take veci podobne....zacina mi obdobie,kedy som dost v casovej tiesni.--...ale dufam,ze vsetko zvladnem:D....na zajtrajsie pecene zemiaciky sa uz neskutocne tesim,,,,dajte mi sem nejaky recept na bielkovonovy den:-)

tinky

janula:necvicim len brusaky.chodim do prace 2x45 minut peso a este 12 hodin v praci beham ked pridem domov som koa ked mam nocne vobec nemam na nic cas len sprcha a idem spat a uz ani nejem, ale ked mam volno chodim plavat.

janula10

TINKY:
v prvom rade sa nedaj odradit tym co ti hovori priatel..nie je to pravda ze pokial neschudnes 12kg to to nemas ani zacinat...vsak predsa kazde kilecko je uspech!!!!!a nemozes predsa schudnut naraz 12kg to sa neda...nedaj sa urcite od neho odradit, on nevie co je to odpustit si vsetky tie dobrotky:))
moj priatel praveze naopak..ma velmi podporuje a to mi aj dost pomaha:)..stale sa ma pyta ze ktory den mam kedy ze ci mi nema nieco uvarit..on je zlaty:))

a co sa tyka toho pitia...tak ja caje vobec nepijem..nemam ich moc rada..takze ja pijem iba vodu..a tej vypijem tak 2-3 litre denne...

a aj cvicis ci nie????

majka__

ahojte, vidim, ze sa vam tu velmi pekne dari. ja po bratovej oslave narodenin (19.1) som to porusila a mam problem sa nakopnut zas. ale zas pravidelne chodim cvicit do posilovne, cize ako sa tu spominalo, postava sa mi formuje. budem sa snazit (uz dnes) obmedzovat stravu a podla moznosti by som zajtra opat s touto dietkou zacala. mam 75,5 kg (cize to, kolko som vazila, ked som pred par dnami s dietkou skoncila), ale citim na postave, ze sa mi pekne zacala formovat (mensie brusko a zadok). chystam sa ist do posilovne aj dneska, tak pevne verim, ze sa mi to podari. chcela by som ist fakt na tych 70 kg a ak by sa mi to podarilo, bola by som moc rada. inak mam peknu motivaciu - v aprili si chcem ist kupit do polska kostymcek na statnice a v auguste mame svadbu v rodinke, tak chcela by som byt pekna (a ak budem mat peknu postavu, mozno si kupim aj nejake dalsie pekne saty - tie co som si kupila pred pol rokom som si kupila, ked som vazila asi 80 kg, ale saty maju snurovacku, tak sa daju stiahnut).