NEMAM CHUT NA SEX=,(

hmm

keby to moje dievca somnou nebavilo asi ju necham, ale nie kvoli sebe, kvoli nej aby si nasla niekoho s kym ju to bavit bude....

ketinka

ahoj babeny. Mala som podobnu skusenost, priatela 5 rokov, uz po druhom ma presla chut na milovanie sa s nim a bola som z toho nestastna. Velmi som ho milovala, takze sme to skusali riesit aj u sexuologa (ten magor mi jednoducho povedal "slecna musite sa prinutit"), ale nakoniec sa to rozpadlo. Nemusi to tak dopadnut, ked ho milujes, ale pre mna je sex vo vztahu dolezity, takze som sa dva roky odhodlavala a nakoniec sa rozhodla.Nelutujem to, ale mozno naozaj ten sex nie je najdolezitejsi..

gomez

Papa, dievčence majú problém s dvomi vecami: cúvať autom a rozhodnúť sa. Maxim má pravdu, rozhodni sa pre niektorého a druhého pošli kosiť lekvár do Kambodže. Hádam nečakáš, že keď ho rozbiješ na cucky tak budete kamaráti? Ale myslím že pravdu máš v tom, že viki už asi nevzrušuje partner.

ihi

Ahoj,tvoj problem je naozaj vazny, ale da sa to vyriesit. Sex je sice podstatny ale nie najpodstatnejsi. Pokial sa dokazete uprimne porozpravat, tak mu povedz, ze zo sexu nic nemas. Mozete trebars zacat odznovu ale najskor bez sexu, postupne pridavajte bozky, dotyky, hladte sa ale ku konkretnemu milovaniu dojdite az ked pocitis steklenie v zaludku a zacne ta vzrusovat. Viem o com hovorim, bo vela pacientom tato metoda uz pomohla. Vsetko je vsak zalozene na vzajomnej uprimnosti. Tak vela stastia.

papa

maximum 666,neviem preco by som mala prizivovat,ked nemam nacom.nieje vsetko take jednoduche a rozist sa.nehovor ze ma poznas,pretoze nepoznas. nieje to ani o peniazoch ani o nicom podobnom.

dianka

...tiez som si myslela,ze chut na sex nemam kvoli tomu,ze uzivam tabletky,ale pred par mesiacmi som ich vysadila a nic sa nezmenilo.Priatela zboznujem,pritahuje ma, ale aj tak to nejde,obavam sa ze nam to kvoli tomu prestane fungovat,co by som vobec nechcela!

seňorita

Fakt môže antikoncepcia znížiť libido? Lebo ja antikoncepciu užívam a je fakt, že sex mi nechýba, na rozdiel od priateľa...