NEMAM CHUT NA SEX=,(

seňorita

korveta2
Tak to máš super. Ja som so svojim priateľom 4 a pol roka a myslím,že on už ani nič iné nevymyslí. Ja by som aj chcela vyskúšať niečo iné (láka ma napríkal sex v 3), ale nechcem to, pokiaľ to nechce aj on. A on to nechce...

lolo

no moj kamos bol minuly vikend za frajerkou v cechach, a kedze neboli spolu vyse mesiaca, tak trtkali cely vykend, vazne.
kokso 12krat.
a ked sa vratil, tiez uz nemal chut na sex:)

ze mu to vydrzi zasa nejaky tem tyzden...

gugina

Ani ja nemam chut na sex. Tomu sa hovori stav ,,vorkoholika" byt na chvilu sama,dat si pauzu ...a pocakt na to ,kedy pride opat nova tuzba po niecom takom .Dolezite je ,najprv na nieco cakaj ,tuz po tom .A ak to konecne pride,budes si to vazit ,lebo si na to cakala .

kaila

Ja sa s priatľom milujem asi 1 a pol roka.Zo začiatku to bolo fajn ale zistila som,že v poslednom čase ma to boli.Už si to tak neužívam

v.r.a.n.a.

nop ja som na tom podobne,ja milujem sex ale s mojim priatelom to uz nieje ono, uz sa na to netesim lebo, namam co objavovat uz vsetko poznam a viem ze ma nicim neprekvapi:o( a este ktomu lubim ineho no hotova pohroma

korveta2

och ani ja nemám chuď na sex súvisí to s starostami ktoré človek má a len málo žien dosiahne orgazmus pri sexe to čo by se mali zdokonaliť je asi predohra len v tedy z toho niečo budeš mať a hlavne skús veľa masturbovať, som s snúbencom asi 8 rokov a zažila som orgazmus asi 10 krát a obvykle som zahrala orgazmus až som sa raz premohla a povedala som mu pravdu a on zmenil náš sexuálny život od základov povedal mi že budeme hľadať dovtedy kým nenájdeme to čo mi bude robyť naozaj dobre a našli sme.obohatili sme náš sex o tretiu osobu, navštívili sme svingers, a obiednal mi džigola to všetko viedlo k zisteniu že mám rada experimenti náš vsžah to upevnilo a čoskoro sa vezmeme takže nie je pravda že treba hádzať flintu do žita ale bojovať sex je tak úžastný