Mrcha verzus vzorná holka

Príspevok v téme: Mrcha verzus vzorná holka
sam1990

Možno trocha netradicna tema ale v dnesnej dobe po trpkych skusenostiach sa stalo faktom , ze vzorne dievcata chalanov nudia. Povacsine,ta ,ktora sa muzom snazi vyhoviet , je mu oddana, vsetko mu odpusti skonci opustena a sama.No ta, ktora ma navrch dostane vzdy to co chce. Ona urcuje cely smer, vsetko komentuje, k vsetkemu ma svoje postoj a chlapi ju nemo nasleduju a padaju na kolena.Pritom povacsine sa skazdym chalanom hra flirtuje zabava sa!!! Preco ? Preco opustaju muzi verene holky a nasleduju za takymi s ktorymu ich povacsine caka len dobrodruzstvo ? Preco vernym a oddanym klamu a vyhybaju sa im , pricom mrchy vyhladavaju ? co pritahuje vas viac ? mila verna a oddana alebo sebavedoma ktora tuzi ovladat zabavat sa a vzdy ma navrch ?

Baribal

to máš tak, menej inteligentné flirtujú a zvádzajú telom, lebo inak to nevedia a menej inteligentný nato letia, lebo inak si nevrznú, ak nemajú prachy samozrejme....

a ak je inteligentná, mužov to odrádza- radšej dajú ruky preč, je však zaujímavé, že naopak to neplatí....

leeerka

sam podla mna si si toho este velmi malo prezila!!! a casom to prejde a zacnem veci vnimat uplne inak ..budes mat aj iny rozum a pohlad na vec

Kriss

Toto isté je zo strán žien.Nie len muži sú taký a ešte ktomu dievčatá takých ktorí nechodia von nepijú nefajčia dobre sa učia,ale nechcú byť taký ako ostatný čiže sa nelepia na dievčatá tak ako tí frajery sú pre dievčatá celkom nezaujímavé.Odomňa len toľkoto...

bingham

nic v zlom..., ale tak to vidim...ze niektore zeny...si tu pekne riesia svoje komplexy.....ako mozes takto zovseobecnovat.....predpokladam ze nemas 11 rokov....tak sa chyt rozumu...kym je este cas....... :D

sam1990

mate pravdu holky ale zabuda sa tazko a bolestne,,,a neviem ci dokazem prerusit vsetky kontakty :(( to si nwm predstavit ani,,,a ked to neurobim vzdy s abudem trapit,,,

lili8

ano, sklamanie v laske velmi boli...,ale cas je najlepsi liek, a potom zas pride nova laska, zas tie nadherne pocity zamilovanosti, a (mozno zas aj sklamanie?), taky je zivot...

leeerka

sam, nie kazdy chlap je taki... urcite raz najdes takeho, ktory ta bude milovat, a bude ti verny a neopusti ta ..len teraz mas take obdobie ..asi kazdy si tym musi prejst ..