chlapi a chlapci-otázka pre vás

Príspevok v téme: chlapi a chlapci-otázka pre vás
purblanka

Prednedávnom som sa vydala,môj manžel ma miluje stále mi vyznáva lásku,posiela krásne sms,keď nie sme spolu,ale.............všimla som si že rád pozerá po pekných dievčatách,a ženách,často pozerá aj na nete,vyhľadáva si ich,no nerozumiem prečo.Vie,že mi to vadí,a robí to stále.Možno si myslí,že ja to neviem,ale ....Je mi to nepríjemné,ked niečo pozeráme spolu,a on stále povie na nejakú aká je krásna,akú ma peknú postavu,a pod...no načo to robia muži,ked majú svoju lásku.Najprv hľadajú tú pravú,a ked ju už majú,tak robia toto.Prosím,vyjadrite sa chlapi...

skusena

A ked si dal manzel "veceru" s casnickou za mojim chrbtom, vypisoval SMSky? Vedela som o nej, len taka nejaka mlada brigadnicka ... ze chcel len skusit, ci zaberie. Tak som drahej slecne napisala, nech mi nesaha na manzela, ten sa mi vysmial do oci, ze ake drahoty robim atd. Je to normalne po 8 rokoch manzelstva? Obzera sa za kazdou suknou, okomentuje kazdu, ktorta okolo nas prejde. Ja so svojim nizkym sebavedomim by som sa niekdey najradsej podrezala - a verte, ze keby som nemala deti, tak aj skoncim. Chlapi su obycajne zvierata, ktore nevedia ovadat svoje hormony - a stale to zvaluju na prirodu. Nech sa ma uz ziaden ani nedotkne ...

Gerbil

Jedna vec je, keď sa mu druhé ženy páčia, no tam to aj ostane a nebude o tom pred tebou ani diskutovať, ani otvorene okukovať. S tým človek nič nenarobí, keď má v sebe takú neskonalú potrebu po opačnom pohlaví. Ak je to úprimný človek, naučí sa s tým žiť tak, aby ti tebe nespôsoboval problémy, no ak to nedokáže a dôjde k podvádzaniu, to už je vec druhá, ktorú nemožno ignorovať.
Človeka, ktorý niečo robí v prítomností iných i napriek tomu, že veľmi dobre vie, že im to je nepríjemné, nazývam jednoducho BULO. :)

cherryyy

ber to tak aj zeny podvadzaju muzov, len viac klamu a im to nepovedia mam kopu kamaratok, co podviedli partnerov a im to nepovedali, ale to bolo len také nezaväzne.Proste zena ak ma jedneho co nestaci na mnu a nechce ho ranit, tak radseje zatlka neveru,-)

Kubes

poviem ti to polopate ... človek je tiež zviera a pre zvieratá nieje bežné žiť s jedným partnerom celý život. Chlapi predsa podvádzajú aj supermodelky. To je vec čo neovplyvníš ... miluje teba - bud rada ak ti vyznáva lásku ... ak pozrie na inú tak to nerieš

kikinkai

purblanka, nestvi sa nad takymi malichernostami, nepomoze ti to. Ked mas auto prevez sa sutom, ak mas cas zajdi do fitka, proste viac sa staraj o seba, vzdelavaj. Proste zvys si sebavedomie

kajka01

ja osobne uz neviem ako nanho v tomto...on to berie akoze je uprimny...ale dakujem pekne za taku uprimnost..a pri tom vacsina bab na ktore on povie ze pekne tak mne sa nezdaju ani zdaleka a to pritom dokazem ocenit aj zensku krasu...niekedy sa mi zda ze sa mu zda kazda pekna resp. vacsina

ah marja

no tak to mas ako s peknym oblecenim.. ked ho mas stale na ociach, kazdy den na sebe tak sa ti casom tie ostatne "tricka" budu zdat krasne a rada si ich omrknes .) . Ja mam napriklad priatelku a ked vidi v telke dakeho pjekneho herca tak si to kludne povi, no ak je to v zdravej miere neprekaza mi to pretoze je to normalne . Takze to, ze sa my muzske pokolenje radi otacame za krasnyma zenama aj ked mame krajsie domka je uplne normalne ale co sa mi normalne nezda, ze to ty vasi nemaju problem povedat pred vami. Mna osobne by to dorazilo a istotne by ma to nezaujimalo "aky je ten druhy pekny aha.. netreba sa bat hadky a dat muzovy/zene najavo to co sa danej osobe nepaci na jeho/jej spravani.