nechape ma priatel...

Príspevok v téme: nechape ma priatel...
hroznenieco

najviac ma sere,ze zle ma v urcitych veciach vobec nechaPE.napr.moc nelubim,ked musim niekoho stravovat,alebo celkovo sa o niekoho starat a hned ma berie ako za lakomu zensku...nevie pochopit,ze radsej som schopna navarit svojim blizskym ako niekomu co si nakaze za to ze je hladny.neviem ci ma chapes,tazko ti to vysvetlim,ale priblizne ti to poviem tak,ze ano,v urcitych veciach som lakoma,ale co sa tyka rodiny,tak to by som len s laskou urobila.bola u nas navsteva dva dni.navarili sme im,co mi tak az nevadilo,ale tak liezlo mi to dost na nervy,ze sa staram o niekoho a este ktomu za moje prachy.este sme ich museli vyvazat aj autom.prist pre nich a zaviest ich.ako nepoviem,keby aspon za ten benzin dali,alebo celkovo zo sluznosti ponukli dake financie,proste to ma nasrolo a odvtedy berie vsetko do jedneho vreca a to aj ze by som aj na blizskych bola taka setrna.vysvetlila som mu to,ale aj tak to berie ako ze som lakoma...nech si trhne.ma to len uraza.

waitMJ

Halooo... co takto nezistnost??... alebo pomahanie niekomu?... cojaviem pride mi to divne ked je niekto lakomy :D:D:D!!! proste totaaaaal!!!...
skus robit veci pre druhych s laskou!!S L.A.S.K.O.U!...
boze mame sa este toho ucit niektory...
podla mna by si sa mala tohoto zbavit...

Kubes

Čítam názov témy a potom kliknem a také žvásty ... ani súvislé vety to niesú, len blablabla ... ty nemáš problém, ale ty si ten problém, hnus ... toto čítať bolo pre mňa najväčším utrpením za posledný týždeň

ShaulaThalit

Ja vám niečo poviem, keď čítam tému a vidím, že sa v nej niekto hrozne háda atď... tak cítim silný tlak na hrudi.

hroznenieco: dala by som si rezeň, neurobíš mi ho?

usiko

no vidis, hroznenieco, tu ti malokto pomoze, povacsine ta dourazaju, osocia a zaradia vies kam....je tu kopec chudakov, ktori si tu vybijaju zlost , ktoru maju na niekoho ineho a netrufaju si nan.....

....ja si myslim, ze si v pohode, akosom uz napisala, ono nema vyznam sa rozdavat pre kazdeho len preto, ze treba,,,do neba sa za to nikto nedostane.....v zivote treba byt niekedy aj tak trochu sebec a urcit si hranice, pokial ti druhi mozu a pokial uz nie, aby si sa sama seba mohla vazit......

Inge2608

Ty si strašná krava!!!! Nevidím nič zlé na tom, keď príde niekto na návštevu a pohostím ho... Podľa mňa úplne normálne. Prišli, pohostila si ich, nabudúce ty prídeš ku nim, alebo ku niekomu inému a takisto ťa pohostia. Kde si videla pýtať si peniaze od návštevy??? To keď prídeš napr. na obed k priateľovým rodičom, to sa ich po obede opýtaš, "vrchný koľko platím????" Keď si im nechcela variť, tak si im mala dať chipsy. To by hádam pochopili, že ti vadia. Na druhej strane sama priznávaš, že si bola rada, že boli s vami. Sorry, toto už nieje lakomstvo, ale debilnosť. Byť tvojim priateľom, tak sa zbalím, odídem a už sa nevrátim. Riešiš hovadiny. Zamysli sa nad sebou

zadany

boze ty si truba... mna by jeblo taku picu mat v baraku... sorry za tie slova ale na taketo tela fakt neviem co povedat... je mi na grc... vyzrata krava co riesi skurveny rezen...

[zruseny2]

a nie si potom vzajomne s priatelom vykrikovat, ze mohli ponuknut peniaze a podobne.. takychto ludi fakt nechapem co za vsetko ocakavaju peniaze.. a ak ti ide LEN O PRINCIP... tak to budes mat moja zlata v zivote velmi tazke.. keby neboli v zivote vacsie problemy nez je toto :) ..este ako sama hovoris, ked nemate ani nejake velke financne problemy..

[zruseny2]

hroznenieco, ja si myslim, ze to nie je taka tragedia ako z toho ty robis, lebo ved predsa... dobre, teraz prisli na navstevu (mozno neocakavane) oni.. ubytovala si ich, pohostila, odviezla.. vino sice mohli doniest, ale ok, mozno zabudli. ALE zas nabuduce k nim rovnako mozte prist vy a neverim, ze by ta nepohostili, resp. neubytovali :) Takto to podla mna u normalnych ludi funguje..

barbinka

hroznenieco: mala som tu pred týždňom na návšteve moju francúzsku kamarátku aj s jej priateľom, ktorého som dovtedy nepoznala na 5 dní. Som z Bratislavy, bola som pre nich do Viedne na letisko aj som ich odviezla, keď odchádzali, dosť sme najazdili, keď som im ukazovala slovensko, Bratislavu a Viedeň, bývali u mňa, jedli u mňa 5 dní, samozrejme jedli sme aj vonku, ale nedokážem si predstaviť, že by som si od nich vypýtala peniaze, keď boli u mňa na návšteve. A nebola to lacná záležitosť, ale nebudem tu vyplakávať. Však kebyže nechcem návštevu a som lakomá, tak ich nepohostím a neponúknem im, nech bývajú u mňa. Viem veľmi dobre, že ona by sa o mňa rovnako postarala a nepýtala by žiadne peniaze. Však je to choré.