Som tehotna mam len 15r

Liana...323

Meggy10,
to preto lebo nechodíš do kostola, tak nevieš, že katolícka cirkev antiku ZAKAZUJE !!!!
Preto som ti kázala opýtať sa na to priamo u zdroja.
Tak to skús a príď napísať kto mal pravdu. :)

ivanka_83

14 rokov?zabit politikov.14tka toho moc v hlave nema a potom to tak dopada, ze otehotnie.chytra baba si aspon da antikoncepciu.ale blba veri na sikovnost partnera.29 rocny chlapec nieje chlapec ale muz.ale asi chytry.pretoze dnes ma peniaze a je atraktivny.ale ked bude mat kavenka 35, bude stale mlada-mozno.ale ten jej bude mat 50 a nebude jej stihat.moj partner ma len o 9 rokov viac a uz mi pride ako stary trulo.a moje telo je mladsie, zatial co to jeho uz starne.a toto kazdemu zacne vadit.preto si starsi hladaju mladsie.aby si uzivali.laska nieje vecna

ivanka_83

kavenka a nieje tvoj priatel pedofil?chcela by som vidiet ako by si sa tvarila, keby ti dcera v 15 oznamila, ze je tehotna s 29 rocnym.a ja by som zabila jeho.nie teba.jaka je hranica na slovensku?15 rokov?16?ked zistia, ze si bola pod zakonom pri otehotneni, tak sa priatel asi dostane do problemu.

ataj

kasa sa nikdy neje taka horuca,ako sa navari. neodkladaj to a cim skor to povedz aspon mame a ta ti poradi ako na otca.hlavne nech si spomenu na svoju mladost a nech ich netrapi co povedia susedia... ak budes chcet,vsetko sa da zvladnut. dieta nie je prekazkou ani v studiu , ved je aj individualny studijny plan. vsetko je len na tom,ako sa k tomu postavis. hlavu hore!..... drzim palce

meggy10

lianuska moja zlata nie si ty nejeka drza? ja na spoved nechodim ani do kostola ale verim v boha, to je prvorade a ty si co luteranka? ze mas take reci ze sa mam opytat fararika?

He he he

Ajaj to je tak keď dievčata už myslia na sex s chalanom tak skoro. ja som v tom veku na to ešte ani mepomyslela, načo sa zbytočne predvadzať pred chalanmi a vyhladavať ich... hrozne taka mlada a už budeš mať zničenu mladosť

pančita

presla som trochu dozadu (o stranu)...v podstate odvolavam, co som napisala, pretoze to uz riesite. A co sa tyka zakonov-od 14-tich si pravne zodpovedna, tak snad aj scopna zodpovedat za svoje konanie. No a kedze si v 4-tom mesiaci, dieta Ti uz nik nevezme. Vela stastia

pančita

este že ste si poskakali do vlasov -ako vzdy ked sem niekto pride s takymto problemom...

KAVENKA-teraz je zbytocne riesit, co bolo, treba riesit to, CO JE.Bojis sa otca? Chod za mamou, alebo surodencom, ak mas.Zober svojho chlapca k Vam, proste akymkolvek sposobom to oznam rodicom (alebo aspon mame). Tvoj chlapec je uz davno dospely muz-co on na tuto situaciu? Postara sa o vas ? nemas skolu, nemas ziaden prijem...chces si to dieta nechat, ale rodicom sa o nom bojis povedat ?tak ako to chces zvladnut?