Orálny sex

ullyssee

moze ma partnerka poranit pri orale zubami? minule ma to trosku bolelo a urobili sa mi male ranky na zaludi a teraz to vyzera ako cervene bodky podobne vyrazkam. je to vazne alebo sa nemusim znepokojovat?

kate

susicat: presne tak, netreba sa do toho nutit, ked sa to niekomu protivi..pride to same..a potom si to treba uz len poriadne vychutnat a znova a znova..;p

kate

hanka: Pali ma pravdu! A hlavne nerob mu to po tom co skonzumoval vacsie mnozstvo alkoholu!! Inac odporucam aj jahodky a podobne ovocniny :p

Susicat

Inak toto by aj mňa celkom zaujimalo ako to prebieha u iných párov....Som s priatelom 2,5 roka a milujeme sa neskutočne.Pravdu povediac...1,5r som mala voci tomu zabrany,nevzrušovalo ma to tak som max bola ochotna občas ho vziať do úst.Máme aktívny sex každy deň a radšej som keď sa privedieme k vrcholu klasickym sposobom.Šialene sa pritahujeme aj po 2,5roku.No nedávno som s velkou radostou dokončila orálne uspokojenie ku koncu....No moj bol z toho blažene spokojny a ja tiež z dobre urobenej práce....Tak som toho názoru,že to netreba siliť....ak máte spoločnu príťažlivosť,určite budete citiť,čo ko uspokoji v danej chvili...vela šˇˇtastia...

kate

georga:nie je to poctom partnerov ani stykov, ale proste bud pri tom nie si dostatocne uvolnena alebo neboli partneri dostatocne dobri, t.j. nevenovali sa ti tolko, kolko to potrebujes. To je totisto u kazdej baby individualne. ja s tym napriklad naopak nemam ziadny problem a viem dosiahnut orgazmus aj skor ako chlap..ale myslim, ze celkove to dost zalezi od tvojho psychickeho stavu. Mozno sa ti to bude zdat divne, ale moze ti pomoct joga a meditacie, to vybodne uvolni cloveka ak by si meditovala max. taku polhodku pred sexom, mohlo by ti to pomoct..A samozrejme sa pri tom nikdy nesustred na to ako pred nim vyzeras alebo co si zajtra pojdes kupit..nemysli proste na nic, len sa uvolni...;) Sexu zdar

palo

hanka.......zalezi to od toho co skonzumuje:))Cesnak a slane moc tomu neprospievaju...daj mu vypit ananasovy dzus a uvidis;))