Orálny sex

Hanka

Ja ti na to odpoviem ako baba. Momentalne som so svojim priatelom tri roky aj kus. Prve tri mesiace som mu to nerobila vobec, hanbila som sa:) potom som sa k tomu nahodou dostala a zapacilo sa mi to, tak som mu to robila niekolkokrat do tyzdna. Raz sa stalo, ze 11 krat za vikend. a asi tak po jeden a pol roku vztahu ma to nejak prestalo bavit. tak nejak postupne, ale uz som mu to nerobila snad tri mesiace. Nejak mi prestal chutil. Na to by som sa vlastne chcela aj spytat, on totiz chuti rozne. niekedy je to fajn a niekedy, akokeby som prehltala surove vajicko a to neznasam. preto to vlastne aj uz nerobievam. da sa to nejako ovplyvnit alebo nie?

Hanka

Georga: asi to bude aj tym, ze pri kratkodobych vztahoch len o sexe je maloktory chalan natolko motivovany, aby sa venoval partnerke tolko, kolto potrebuje, skor sa chce, hlupo povedane, urobit a tym to hasne. Moznoze potrebujes viac stimulovat klitoris. My to riesime tak, ze najprv "urobi" on mna a potom sa milujeme:) ale zas nie vzdy, tiez si viem uzit milovanie aj bez orgazmu:)
Hypoteticky to moze byt aj vekom, ale o tom pochybujem.

syma

georga - možno topríde vekom a stálym partnerom,ktorému budeš hovoriť ako na to a čo ti robí dobre a čo nie, ja som ho mala cez klitoris vždy a pri styku nie, no a potom po roku manželstva to prišlo akosi samo od seba :)

georga

Zdravím všetkých čitateľov a čitateľky.... Onedlho budem mať 19 rokov. Zatiaľ som mala 4 sexuálnych partnerov /prosím, neriešte, či to je veľa,alebo nie.../, mam za sebou cca 200 pohlavných stykov a ešte nikdy som nemala orgazmus. Sex ako taký ma uspokojuje tak či tak. Ja viem, že určite nie až do takej miery, ao keby som ho mala, ale aspoň nejako.... Inač so sexom nemám nijaké problémy. Prosím, poraďte mi, ako ho dosiahnuť, ako skvalitniť môj sexuálny život, alebo ja neviem čo. Vopred ďakujem! :-)

cicina

pre Bambi:mi mame uz taky ritual.Ked mu idem tam dole tak uz vie ze po nom hrozne tuzim.Je to jedno ci s rukou pod stolom alebo inde.Potom sa uz iba najde miesto kde a ja sa tesim na to ze mu to urobim.Robim mu to skoro stale,ale nie vzdy.Asi tak na 90% mu to robim :-)