SEX NA JEDNU NOC

daivane

Sex zoznamka - hespac.com za tie 2 mesiace som si pisal s hromadou bab a stretol sa asi s 5 alebo 6. nehovorim ze to boli vsetko top modelky, jedna bola co sa vzhladu tyka dost velke sklamanie. ostatne v pohode.

alex alex

spolocnik.weebly.com LUXUSNÝ SPOLOČNÍK PRE ŽENY, PROFESIONÁLNY GIGOLO, MILENEC PRE DÁMY, MLADÝ ZAJAČIK, DON JUAN, TANTRA MASÁŽE, BRATISLAVA

janekMY33

Ako vnivame taketo zeny????To je rozne ale vecinou nic zleho ale co si misli spolocnost a to vecinou zeny tak tie by si servitky do huby nebrali

ojka

no tak takéto čosi ja "neuznávam". Nerobím v tomto rozdiel medzi mužom či ženou čo sa týka nazoru na to. Mne sa to javí ako nezrelé spravanie človeka.... nevybúrené....

wildchild

je pravda že ak mal chlap v posteli vela báb je kanec ale ak nieoč take robí žena tak je už ku....

ja kebyže pravidelne sulozim s neznamimi mužmi tak by som to nerobila preto aby som si zvyšila skore ale preto aby som ziskala možno nejake nove skusenosti :D

riadim sa motom...všetko ale s mierou :D

lost

Ale zase, co je to raz za cas? :))
Ja mam raz za cas hranolky... :D

Podla mna tym co sa to paci, su .. hm.. no neviem, mozno len chcu ochutnat kazdy typ baby/chalana :D

Dnes je to bezne, ludia robia to co vidia v TV, filmoch a podobne..

Zacinam mat podobny nazor ako isty ludia.. ten nazor spociva v tom, ze treba ludom do hlavy tlacit co najviac zabavy, nech sa prestanu uvedomovat, a tym padom sa ich velmi lahko ovlada :)

Pripada mi to take uspokojenie dnesnych potrieb, bez ohladu na dopad na zajtrajsok. Urcite by som taku partnerku nechel :))

ale vystihuje to jedno slovicko, ako ste napisali... bitches... party girl, party boy :D

majo 88

no ak je to raz za cas tak je to oki ale ked to niekto ma stale tak je to kurevnik,kurva ale to je jedno lebo napr pre chalanov su uz aj baby slapky ked ma viac chalanov ako kamaratok ako kamaratiek ze chodi s chalanmi viacej von a tak