Farbenie na blond

livka

no to je pekne ze vy sa farbite,ale ja by som potrebovala vediet skor nieco o tom,ze ste si farbili rysave vlasy na blond.Naozaj s tym nemate skusenosti?Nechcem potom chodit jak so slamou na hlave,ked terz mam taku fest dobru rysavu.Ale chcem skusit blooond.

kleo

Ja som si dnes zafarbila čierne na blond nie su uplne svetle ale musim povedat že na ten prvy pokus to vyslo.Este počkam tyžden a dam si tu zvlast popolavo plavu aby mi stiahla žlty odtien z vlasov.

giv

ja som si dala najkor svetlo hnedu na svoje tmave vlasy farbene ešte na tmavsie a chytilo to tak neurcito..potom nejaku svetlejsiu a mala som ich do pomarancova, ale pristalo mi to a na nu "zvlast popolavo plavu" od palete a boli svetle. potom na to este svetlejsi melir a fantazia. odvtedy si davam rôzne blond...dokonca mi vyrastaju moje čierne vlasy,tak mi farba na ne chyti hned.

lucyliu

ahojte,hlavne nikdy nechodte z hnedej na blond,je to otrasne,a aj ked mate dobru kadernicku nieje to napomoci.clovek by si mal vazit svoju farbu,lebo potom neskutocne dlho trva,kym to date dokopy.verte mi.ja bola pred 5 rokmi blond.a stale mam problem vytvorit,jednoliatu farbu vlasov,mozte skusat hociake znacky farieb,zbytocne vyhodene peniaze

krasavica

ludia ja som blond odmalicka, ale raz som chcela byt este svetleksia, tak som sa dala prefarbit s 12% peroxidom, ale mne to znicilo vlasy a to som to tam ani nemusela dlho mat kedze mam svetle vlasy, ako si chranitre vlasy, ked musite podstupovat tolkym odfarbovaniam, to sa vam nekazia?

livka

dakujem za rady,aspon niekto mi konecne napisal svoj napad,vrela vdaka.No a ked uz o tom hovorim,tak kadernicka mi poradila to,ze blond farba mi hned nechyti,ale ze melirom sa to neda hned celu hlavu prefarbit,ale postupne pridavat pramienky a potom sa to uz da,co vy na to?

mirulka

No moja radsej chod ku kadernicke, bo nechces byt jak.....a potom uz budes moct farbit aj doma, ale ta pocitaj s tym, ze nebuded hned taka blond ako chces to trva isty cas a potom budes patrik k nam blondinkam..