Farbenie na blond

Mary1987

MOJA SKUSENOST: mala som prirodzene nieco ako spinavu blond, trosku do rysava, dala som si sampon gastanovu farbu a bol to otras, take tmave az do fialova a ani sa to vobec nevymylo, odvtedy mam uz asi trojrocny kolotoc farbenia, davala som postupne rozne hnede, ladovu duhovu, potom tmavo plavu, ale s nicim som nebola spokojna, resp. mala som aj blond melir a to bolo asi najkrajsie ... a dnes som si dala skandinavsku blond a to je asi najvacsia katastrofa zatial, mala som trosku odrastene a to mi chytilo podla krabicky, zvysok vlasov na svetlo rysavo, vyzera to ako nejaka parochna a vobec sa mi to ani nehodi k mojej svetlej pleti, vezmite si zo mna poucenie :DD

majka125

ujuk:a ked mam onrazowe to je vlastne ako rysawe nieco ale len troska mam take wlasy,tak ked si kupim peroxid s melirovacim praskom pomoze mi to??nechcem dawat wela penazi za kadernicku

ujuk

ja som si dala z rsavej na peknu popolavublond... najprv melir, potom postupne svetle farby, bolo to dost....npovedala by som neprijemne obdobie. teraz uz som pejkna hehe

nikušik

no proste nedavaj si na rysave blond moze ty to chytit na zelenu fialovu ...radsej si daj hnede a potom blond ...

marussska

ahoj ja som mala tmavy blond prirodne, a mam teraz taky sivo-biely odtien, ono sa to tak nejak nasivo vola aj ked ot je biela blond a dava mi to prave z matrixu kozmeticka a fajne o chyta... navyse z tmavej na blond sa lahko zosvetluje, ale naopak sa uz tazko stmavuje..

kilpo

mirkaasjs aku si si dal farbu ja mám tmavo hnedé a chcem stredne hnedé alebo bledšia hnedá mi na tmavú hnedu nechytí.

mirkasjshfk

ja som si vcera prefarbila s ciernej na cokoladovo hnedu a chcela by som blond? chyti mi to hned alebo bodem mat risave?

zufala

Prosim mam cierne vlasy ale farbene a chcela by som dosiahnut svetlo-hnedu farbu skoro blond...da sa to aj ked mam uz farbene vlasy na cierno?..pls pomoc