10 tipov na jedinečné vianočné darčeky pre vášho manžela, partnera, priateľa, frajera aj otca od 7 do 150€

Táto diskusia patrí k článku: 10 tipov na jedinečné vianočné darčeky pre vášho manžela, partnera, priateľa, frajera aj otca od 7 do 150€
10 tipov na jedinečné vianočné darčeky pre  vášho manžela, partnera, priateľa, frajera aj otca od 7 do 150€

Ak si tieto Vianoce znovu lámete hlavu nad tým, čo podarovať svojej mužskej polovičke pod vianočný stromček, inšpirujete sa našimi redakčnými tipmi. Náš výber vianočných darčekov pre manžela, priateľa či frajera, poteší naozaj každého z nich.

alenka_radska

kupila som mu z okay elektro elektricky holiaci strojček a k tomu mu ešte pridam asi nove smart hodinky a verim, že bude spokojny

Ivka88

Ja som frajerovi kúpila na Vianoce kolobežku z cyklospeciality. Je to náhodou pecka, začal na nej jazdiť aj do práce

Jovanka

ten moj dostal bavlnene triko www.cityzen.sk , ktore pohlcuje pot a nerobia sa mu na nom skvrny od potu a hlavne je bavlnene a makkucke takze mu nedrazdi ekzem - nosi ho uplne vsade dokonca aj na florčo takže darček sa podaril ;)