10 tipov na jedinečné vianočné darčeky pre vášho manžela, partnera, priateľa, frajera aj otca od 7 do 150€

Táto diskusia patrí k článku: 10 tipov na jedinečné vianočné darčeky pre vášho manžela, partnera, priateľa, frajera aj otca od 7 do 150€
10 tipov na jedinečné vianočné darčeky pre  vášho manžela, partnera, priateľa, frajera aj otca od 7 do 150€

Ak si tieto Vianoce znovu lámete hlavu nad tým, čo podarovať svojej mužskej polovičke pod vianočný stromček, inšpirujete sa našimi redakčnými tipmi. Náš výber vianočných darčekov pre manžela, priateľa či frajera, poteší naozaj každého z nich.

Hani123

Ja som môjmu milovanému bradáčovi kúpila žehličku na bradu :) áno, počujete dobre, taká vec naozaj existuje :D Hi hi, teraz ju má krásnu pestovanú

Jovanka

moj muž sa dal na briadku a tak si našiel angrybeards. Sk a zdá sa, že je to jeho top značka a tak som ho prekvapila so zastrihávacími nožnicami, kefou na bradu a žiletkou na holenie a darček zaujal a potešil (y)

ivanuska265

manžel ma rad modu a pekne moderne oblečenie, doplnky, takže obaja si pravidelne nakupujeme v eshope differenta pekne oblečenie, doplnky. Nakupujeme cca každy druhy mesiac