3 skvelé tipy na zdravé darčeky

Táto diskusia patrí k článku: 3 skvelé tipy na zdravé darčeky
3 skvelé tipy na zdravé darčeky

A už je to tu - obdobie, v ktorom väčšina z nás zháňa darčeky pre svojich najbližších. Lámete si hlavu nad tým, čím potešiť vašu polovičku, rodičov, súrodencov, priateľov? Máme pre vás niekoľko tipov pre ich radosť i zdravie.

elza_2322

knihy, tričko, čokolada, kozmetika. Všetko sme nakupili v jednom eshope, takže darčeky na Vianoce už mám doma

mala_sova

Tiez nie zle asi to pridam k tej kave :D A tak ono zas kozmetika a kava asi nie je najnezdravsi darcek :D Ja uz som pozerala na vsetky clanky kde bol hociaky darcek len spomenuty :D

alicazazrak

Ja to mám inak podobne a riešim to poukážkou do Notina, kozmetika je fajn a proste si svorka vyberie to čo chce bez žiadnych pripomienok a pre svorka má na starosti manžel veď je to jeho otec tak by ho mal poznať :DDD

mala_sova

Snoby ani nie ale skor vsetko odkomentuju v nejakom negativnom zmysle a nic im nie je dost dobre mam taky pocit ale inak to je velmi dobry napad! Ale skor kavu tu viem isto ze maju radi, to je super! Diky celkom zachrana :D

ahjajjaj

V lekárni alebo v domácich potrebách nájdeš peknú krabicu na čaj. Daj do nej ešte čaj a darček je ok. Prípadne v domácich potrebách dostaneš aj dve vianočné šálky na kávu v ozdobnom balení.

January

tak chod do yeme alebo tesca, mozes kupit dva sypane caje, pekne zabalit k tomu nieco alebo hotovy zabaleny set, teraz je takych vsade more. my nevieme, ci su to snoby, alebo co to su.