Čo sa deje s vašou vagínou keď nemáte dlhodobo sex?

Táto diskusia patrí k článku: Čo sa deje s vašou vagínou, keď nemáte dlhodobo sex?
Čo sa deje s vašou vagínou, keď nemáte dlhodobo sex?

Nie každá žena má pravidelnú sexuálnu aktivitu. Môže to vyplývať z toho, že nie je vo vzťahu, alebo si dobrovoľne odopiera sex s rôznych dôvodov. Pri jeho nedostatku dochádza k zníženiu túžby, čo vedie k tzv. „suchému obdobiu“.

Svetlanka7

dosť netradičká téma, ale mylsím si, že by sa malo viac hovoriť aj o takýchto veciach, aby to nebolo tabu a nebali sa o tom ženy hovoriť

Erzino

Jezis ja nechapem preco sa z toho robi taka veda a bububu. Je to velmi individualne, niektore baby maju velmi radi sex (napr. mozu mat zvysenu hladinu testosteronu) a niektore nie. Nechapem preco by ich mal niekto odsudzovat aj keby mali kazdy den sex s inym chlapom. Len zakomplexovany clovek toto odsudi. Chlap je hrdina ked to ma, nikto ho za to neodsudzuje a baba je hned najvacsia ku.va. Vsak na sex su vzdy aspon dvaja a v tejto spolocnosti su zeny a muzi rovnocenne, tak kde je preboha TEN problem?!

ConCon

Nedokazem mat sex. Priatel do mna nedokaze vniknut a ja neviem preco asi som moc uzka ale viem sa uvolnit aj zvlhnut no priserne to boli. Dostane sa do mna max na par milimetrov. Uz sme to tolkokrat skusali. Ja mam pocit akoby som tam na to miesto ani nemala. Citim sa akoby to bolo zrastene. Co mam robit? Nedokazem tam zaviest ani malicek ani tampon ten najtensi hrozne to boli. Mam 20rokov. Mne by nevadilo nemat sed kedze mam z toho len bolestive zazitky a to bol len kusok vo mne ale znici mi to raz vztah