Čo sa deje s vašou vagínou keď nemáte dlhodobo sex?

Táto diskusia patrí k článku: Čo sa deje s vašou vagínou, keď nemáte dlhodobo sex?
Čo sa deje s vašou vagínou, keď nemáte dlhodobo sex?

Nie každá žena má pravidelnú sexuálnu aktivitu. Môže to vyplývať z toho, že nie je vo vzťahu, alebo si dobrovoľne odopiera sex s rôznych dôvodov. Pri jeho nedostatku dochádza k zníženiu túžby, čo vedie k tzv. „suchému obdobiu“.

neverimvsetkemu

A to su take opičoviny že suche obdobie..
Ja som nemala frajera štyri roky od rozchodu a maločo som masturbovala lebo pracovna vytazenost a sportove treningy a zapasy cloveka tak vycerpaju ze ma dost..
Ked prisiel novy priatel vedel tak pracovat s rukami a ustami ze ziadne sucho pri nom niet a bolestivy styk uz vobec..vetko je o tom akeho sikovneho priatela mate ..ak vas vie vzrusit tak zvlhnete hned
Potom ste tu mohoi dat hned temu
Co sa deje s vasim PENISOM ked nemate dlhodobo sex

Kotika

je to velmi individualne.Sex milujem, hlavne oralny sex, preto som si kupila stiomulator oralneho sexu. Ale inak to delim na sex a milovanie. Ked je priatel často pracovne mimo mesto, pomaham si sama

BJ_2

Konecne mozno tym prostitukam (ehm, zenam "modernej" generacie som chcel povedat), docvakne, ze mozno fajcit vtaky po diskotekach uz od 16tich, nebude najlepsi napad... a ze mozno panbozko to myslel s tym az po svatbe (a s jednym na cely zivot) vazne... ale ktovie, ci im tie muzske spermie uz nezalepili mozog prilis, aby im to docvaklo.

cholesterol

Ano suhlasim , ale to by na Slovensku museli existovat aj normalne zeny , a take tu treba hladat mikroskopom.