Netrhať, nestrihať, potierať octom!

dudis 5

Účinné je každý výrastok '' podviazať '' obyčajným hrubším, dlhším vlasom a ten asi po piatich dňoch odpadne.

Michal 123

Treba ist ku koznej, ona Vam to odstrani dusikom. Lepsie je ist ked su bradavice mensie, vtedy sa to zahoji skor, ani to tak neboli. Ale da sa to v klude prezit aj ked zu uz vacsie.

kutil

Da sa ich zbavit celkom jednoducho, aj ked ich mate viacej. Sam som si ich vypalil a postacili ma na to iba zapalky. Fuknutim som zahasil horiacu zapalku. Idealne bolo, ked bola este cervena/horuca a okamzite som nou tlacil na koren. Ked bolest prestala, pozrel som sa v akom stadiu to je a ci to zmizlo. Vacsinou bolo treba takto na nich zahasit 2-3 zapalky. Zoskvrcalo sa to a vznikla chrasticka, ktora po case odpadla.

Kelinka

Ja ich mám po sebe asi 10, poniektoré sú naozaj len stopky kože, ale zo 3 sú veľké ako šošovica. Jedno mám na hrudníku a už si ho prelepujem leukoplastom, lebo stále sa mi do niečoho zachytí. Inak keď niekedy bol sfarbený do hneda, neskôr vybledol. Ja som už odskúšala Tea Tree olej, jablčný ocot, jód, bioptronovú lampu a nič mi nato nepomohlo. Teraz skúšam koloidné striebro, tak uvidíme.