Netrhať, nestrihať, potierať octom!

Cvach

Ja som sa menších zbavil tak, že som ich proste odtrhol pinzetou a väščie som vypálil, Stačí chytiť do kombinačiek klinček a rozpáliť ho nad zapáleným plynom, alebo ešte lepšie hrotom spájkovacej pištole. Samozrejme žiadne baktérie si do rany nezanesiem, lebo sú vypálené a vypálené miesto potrieť liehom alebo alpou. Takto som sa ich zbavil navždy a tak isto som vypálil dcére aj bradavice po neúspešných "operáciách" (vymrazovanie, vyrezávanie...) od kožného lekára.

eddie

Riešite tu hovadiny s vlasom z konského zadku vytrhnutého medzi 12 a 1 ráno na svätého Jána...
Potrite to 2-3 krát obyčajným kolódiom na bradavice za 3 eurá a máte to...alebo vám to za 5 sekúnd kožný lekár odcvakne...
Mesiac lepiť octom na noc, kristepane...

Bax

U nás na to funguje rastlina menom Skalnica strechová, rozdrviť list a prilepiť páskou na noc 1-2 mesiace. Nájdete na cintorínoch.

Reka

Takze,ako sa tu uz niekolkokrat pise,podviazat nitou namocenou do liehu,alpy..atd.,nechat kusok nite trcat,aby sa mohla dat kazdy den pritahovat,fibrom tak nema pristup krvi,krv necirkuluje,fibrom vtedy odumrie,zcerna ,ztvrdne ako kamen a na desiaty den sam odpadne,ziadne strihanie ,trhanie,uz logika vam to nedovoli,upozornenie:po dobu podviazania,cize desiatich dni citlive,bolestive,nebojte sa prezijete.....:)

Petra24

Ked nefunguje jablcny ocot tak co by mi na to pomohlo??Mne sa to vyhodilo pocas tehotenstva a mam cely krk s tymi bodkami..Priatel mi to chcel vytrhavat ale nedovolila som mu to..neda sa to niecim odstranit??

Kýčera

Ak si niekto, kto tu v článkoch chce rozdávať rady a návody, dovolí v ňom spraviť ypsilonku, stáva sa pre mňa nedôveryhodnou osobou a jeho výpoveď má nulovú hodnotu.Takúto chybu si môžeme dovoliť len my ostatní prispievatelia...

pepivery

Není to správný postup!! Trhat - tak to asi ne - ale stříhat ano -mě kožní takové výrůstky za 80 -100 Kč jeden výrostek stříhala a následně potřela jodem. No a naposledy za 80-100 použila tekutý dusík. Tak jsem si jej koupila v lékárně a bude na léto "čistit " pleť.