SUPERPOTRAVINY, ktoré možno nepoznáte

Táto diskusia patrí k článku: 8 superpotravín, ktorými spestríte svoj jedálniček
8 superpotravín, ktorými spestríte svoj jedálniček

Quinoa, noni, chia. Ak ich ešte nepoznáte, zoznámte sa s týmito SUPERPOTRAVINAMI a možno niektoré z nich zaradíte aj do svojho jedálnička. Budete prekvapení z ich blahodarných účinkov s komplexnými živinami.

hricka00

vravi sa, ze by sa mali nechat odstat, ale ja si ich davam ako kedy, ako kedy mam cas, niekedy ich necham trocha postat, inokedy zamiesam s jogurtom a ihned aj zjem

lobata

Tie chia semiacka treba nechat aj nejak odstat alebo sa mozu rovno konzumovat, ked ich pridam napriklad do toho jogurtu?

dubsicka

nooo v tom som sa aj ja stratila. chia je fajn aj na take to zdrave vyprazdnovanie. ja si ho park krat do tyzdna pridam napriklad rano do jogurtu

majuskad

chia si pridavam bezne do roznych jedal :) je to super potravina, s tym s vami suhlasim. citim sa lepsie aj po ranajkach, ked si ju tam pridam.

cicilka

kokosovy olej som isty cas pridavala fakt asi vsade :D v kuchyni som ho vyuzivala do vela jedal. ale tie morske riasy? tomu akosi neviem prist na chut, to veru nemam v plane ani vyskusat :D

Van-ness

Ja by som aj chcela ochutnat nieco nove, ale u nas doma by som to pravdepodobne jedla sama aj tyzden :D A to riskovat nechcem

agnessca

za posledny cas som sa naucila pouzivat aj pri vareni dost inych potravin a surovin ako som bola zvyknuta napriklad z domu. co je podla mna dobre, lebo vela veci, ktore som mala doteraz zauzivane sa daju nahradit lepsimi alternativami.