Prečo prejsť na prírodnú kozmetiku

Táto diskusia patrí k článku: Prečo prejsť na prírodnú kozmetiku
Prečo prejsť na prírodnú kozmetiku

Ľudská koža obaľuje a chráni naše telo. Pozostáva zo živého, dynamického systému tkanív. Podľa najnovších zistení koža má pozoruhodnú schopnosť absorbovať aplikované produkty do krvného riečišťa, a to čiastočne alebo kompletne.

Kavita

Ja momentálne skúšam kozmetiku Bodhi a som spokojná. Je to prírodná kozmetika, ktorá neobsahuje škodlivé chemikálie. www.bodhispa.sk

LenockaH

Ja používam prírodnú kozmetiku cca 3 roky a vidím na sebe pozitívnu zmenu. Už by som nemenila. Toto je vec, do ktorej sa určite oplatí investovať. Oceňujem jej zloženie, konzistenciu aj vôňu

KlaraKu

Zaujímavé čítanie...po prečítaní článku aj diskusie mám pocit, že by som sa mala viac starať o to, čo si na pleť alebo telo dávam

Hani123

Ženy ste úžasné! Ďakujem za vaše názory a skúsenosti. Ani som nečakala, že sa tu ešte rozvinie taká diskusia

MagdaS

Za mňa jednoznačne www.nobilis.cz Až pri výrobkoch tejto značky som našla to, čo som naozaj dlho hľadala. Ide o českú značku, a je to 100 % prírodná aromaterapeutická kozmetika.

Sandruska

Nie je každá "prírodná" kozmetika fakt prírodná. Treba si to naštudovať. Mnohé sa na to len hrajú tým, že do chemických zložiek pridajú pár percent tých prírodných...

Ivka88

Áno, je to síce drahšie, ale nie nutne o veľa. A ten rozdiel je poznať po prvom použití. Ja už by som sa ku klasickej kozmetike nevrátila

Hani123

Počítam s tým, že čisto prírodná kozmetika bude drahšia, ako tá z drogérie. To je tak so všetkým kvalitným...Ale už som neni najmladšia, takže musím o seba viac dbať! :))