Diagnostika chorôb z tváre

Táto diskusia patrí k článku: Diagnostika chorôb z tváre
Diagnostika chorôb z tváre

Pýtate sa, prečo máte neustále upchaté póry aj keď používate kvalitnú kozmetiku alebo máte tmavé kruhy pod očami aj keď máte dostatok spánku? Na tieto otázky vám dáva odpoveď vaše telo práve jednotlivými prejavmi, aby ste s tým konečne začali niečo robiť. Tvárová analýza odhalí, čo sa premieta na vašej koži.

GASTAN

Philips
určite očkovanie cudzorodé chemické látky sú pre organizmus prospešné a ich ťažké kovy tiež !
Keď spúšťajú deťom po druhom očkovaní doživotné Dn. !

Toto je "zdravý rozum" ?

To je liečba?

Ananaska

Čo ak mám modré bielka ??? Take polkruhy okolo zreničiek ..
Nechce sa mi veriť, že ide o odraz oči, ved by to mali všetci..niekde som počula, že môže isť o oslabené srdce...

Maxik

Dobry den, poprosim o radu. Uz dva mesiace sa mi opakuje herpes na ustach v roznych castiach. Mam aj bolesti pod zaludkom a horkost v ustach. Prosim poradte mi nieco. Dakujem

zdravyrozum

Philips,
asi aj tebe, lebo ľudia by boli inak aj výzorom rovnaký
ak by genetika nemala informačne vplyv aj na ich podobu.

Tomas12345

zdravyrozum :

V com sú dnesni ludia fyziologicky i geneticky iní oproti ludom spred 50 rokov, ktorí sa nedávali očkovat ?

zdravyrozum

vakcináci ovplyvňuje genetický fond tak silno, že sa menia ľudia aj fyzicky, výzorovo. Pre päťdesiatimi rokmi mali ľudia inú fyzimóniu ako dnes.

Pag

Ja hovorím môjmu psíkovi, nič si z toho nerob z toľkých diagnóz, aký pán, taký pes. Proste vrana k vrane sadá... Ona sa mi pozrie do očí, potom trochen na krk, však viem, čo by rada, ale nie, ale nie, v poslednej chvíli si to rozmysli a povie mi: už je neskoro, choď už spať, haf, huf, night. Má celkom dobré srdiečko!