Diagnostika chorôb z tváre

Táto diskusia patrí k článku: Diagnostika chorôb z tváre
Diagnostika chorôb z tváre

Pýtate sa, prečo máte neustále upchaté póry aj keď používate kvalitnú kozmetiku alebo máte tmavé kruhy pod očami aj keď máte dostatok spánku? Na tieto otázky vám dáva odpoveď vaše telo práve jednotlivými prejavmi, aby ste s tým konečne začali niečo robiť. Tvárová analýza odhalí, čo sa premieta na vašej koži.

zdravyrozum

No pekne.
Ani psi sa pri krížení neočkujú, vedeli to už v roku 1936
čo to znamená . Preto sa niektoré plemená podarili vyšľachtiť až na
6 pokus. Ale tie plemená sú do dnes so všetkých rodov chovných staníc jednotní ako vojaci s rovnakou fyzickou identitou .

Tomas12345

zdravyrozum :

No a tiež by si si mohol zistiť kolko % ľudí trpelo nejakými infekčnými chorobami pred začatím očkovania a po začatí očkovania. Po očkovaní počet infekčných chorôb radikálne ustúpil.

Ano, ani očkovanie nie je 100%. Niektore deti mozu na ockovacie látky zareagovat nepriaznivo. Co je vsak dolezite je to, že počet detí ktorým očkovanie ublíži je omnoho menší než počet detí ktoré by sa nezaočkovali a dostali by nejaku infekcnu chorobu s vážnymi zdravotnými následkami.

zdravyrozum

V minulosti ľudia jedli slaninu, klobásu, oškvarky a boli zdravší ako prevakcínovaný národ, krmený E-čkami. Mali aj krajšiu tvár a logicky inak vypadali. Žiaľ genetický reťazec potomkov to ďalej so sebou nesie aj generačne. ATB tiež pri chrípke ? To isté.

Nehovoriac o spustení ťažkých diagnóz u niektorých detí, hlavne po 2. očkovaní !

Siaia

čo sa tyka starostlivosti o plet, velmi dobrá je kozmetika značky Mizon, kupujem ju na Notino, nikde inde som ju nevidela. Velmi si ju chvalia

mayka

Kremik bepanthhen je vhodný na starostlivosť o suchú pokožku pre celú rodinu. Podporuje regeneráciu suchej a namáhanej pokožky. Udržuje ju pružnú a hydratovanú. Ja mam s nim vybornu skusenost

Maulina

Ja som užívala pestrec a kmín od -odkaz odstránený- je to e shop a tak ako sa mi zlepšila pleť to je neskutočné. Pritom môj problém bola endometrióza a tým aj pečeň. Čo som si vytrpela pri menzese sa nedá ani opísať. Po piatich mesiacoch som fit na pleť ktorú mám som hrdá. Lichotia mi spolupracovníci v kancelárii. Najskôr na mňa pohŕdavo pozerali čo to dávam do úst a dnes si objednávajú aj oni.

Neverili uverili. Fakt je ten,že v akom stave máme pečeň,v takom aj pleť.Pečeň je obraz v pleti. Pracujem u mobilného operátora,kde ma pozná veľa ľudí a zmenu na mne vidia hlavne taký,čo ma dlhšie nevideli.