Mužská antikoncepcia

Táto diskusia patrí k článku: Mužská antikoncepcia
Mužská antikoncepcia

Antikoncepcia znamená použitie akejkoľvek metódy zabraňujúcej počatiu. Najúčinnejšou metódou je samozrejme nemať pohlavný styk. V reálnom živote však vieme, že úplnú sexuálnu abstinenciu akceptuje iba malé percento párov.

Svetla777

uz by aj muzi mohli uznat, ze co sa tyka sexu su v tom obaja partneri a chranit sa treba pokial este nechcu deti. som za muzsku antikoncepciu, furt to musia riesit len zeny :/

lavila

... muzskou antikoncepciou moze byt aj kondom, len niektorym parom to nevyhovuje :D ..male percento teda, tiez si myslim, ze sex je sucastou kazdeho zdraveho vztahu

julca_b

Nam afrodiziaka moc pomohli, mali sme trosku krizu, ale ked sa skusa nieco nove, tak to vzdy pekne osviezi vztah, a bolo to aj prijemne nakoniec ;)

Gabriella_pp

Neni to neprijemne, praveze naopak :D ja som ich kupovala na superlove eshope, tak pozri ci by ta zaujali.. ale za skusku nic nedas! :D

Kamka_SL

No tak to sa ani necudujem, ze je to prakticky zanedbatelne percento uplne abstinujucich. Sex podla mna do vztahu proste patri a je jeho velmi dolezitou sucastou

wqnlkmw

web1
[url=www.www.procontentweb.com]web2[]
www.procontentweb.com
Life is a journey, you don’t care about the destination, you care about the scenery along the way and the mood of seeing the scenery.