Znackove oblecenie lacno zo zahranicia - vie niekto ako nato?

amelianov1117

ja mam rada different eshop ;) nakupujem tam casto, hlavne tenisky, sukne, kabelky...aj kabat som si tam napriklad kupovala tento rok

amelianov1117

ved nemusis vobec hladat nejake extra eshopy. ja nakupujem znackove veci v normalnych overenych eshopoch,a maju skvele ceny, casto akcie ci ine zlavy...

dresslily

Ja nakupujem už dlhšiu dobu oblečenie z tonzes.com Zatial som dosř spokojná, Dodanie netrva dlho a velkosti sedia. Kvalita oblečenia je tiež dobrá.

Julia727

Ahoj . Na čo značkové ? Radšej handmade - originálne - kvalitné veci ktoré budem mať iba ja a nikto iný ... ja objednávam tu a som maximálne spokojná :)

www.fb.com

Rasťo doporučuje

Brands24 je jediný fashion online multi brand svojho druhu na Slovensku. Ponúka prémiové a limitované kolekcie značiek ako adidas Originals, Reebok, New Balance, Converse, Gaudi, Moschino, Roxy, Quiksilver, Hunter, Timberland alebo New Era. Brands24 má širokú ponuku najnovších trendov v oblečení, obuvi, tenisiek, kabeliek, šiltoviek a doplnkov. Okrem zaručenej originality a pôvodu tovaru, expresného doručenia ZDARMA na všetko, garancie navrátenia peňazí ponúka Brands24 aj 60 dní na navrátenie tovaru.
www.brands24.sk

eshua

Ahojte chcem sa opytat ci mate skusenosti so strankou Alliexpres??..
Rozbieham si jeden obchod a rozmyslam o kupe veci zo zahranicia pod touto znackou. Ma niekto skusenost? Pomozte mi prosim. A pekne dakujem