Imntímnosť vo vzťahu

Príspevok v téme: Imntímnosť vo vzťahu
mišooo

S priateľkou sme spolu 9 mesiacov.Ja mám 18 ona 17.Sex ešte nikdy nemali. Ja po nej túžim veľmi ale myslím že ona sex odmieta. Dotíkam sa jej všade okrem rozkroku.Keď som tam šiel rukov dala mi ju preč.Inak sa jej dotíkam všade, a bola pri mne aj hore bez. Skoro hneď ako sme spolu začali som jej dotíkal prś,zadku.Asi po 2 mesiacoch čo sme boli spolu mi povedalal že si myslí že je priskoro na to.Dovolila mi to až po nejakých 5 mesiacoch.Bozkával som ju aj na prsiach bolo vidieť že sa jej to veľmi páči a v tej chvíli jej to nevadí no tiež mi potom povedala že je priskoro na to. Inak sme sa o takých veciach nebavili. Ja ju mám veľmi rád no i po nej veľmi túžim. Myslím že sme dosť spolu na to aby mohlo byť čosi viac.Som s ňou veľmi šťastný a nechcem ten vzťah nejako pokaziť.NO určite viete aké to je keď niekoho máte radi a tužite po ňom...ČO si o tom myslíte? Bude naozaj priskoro ako vraví ona?

majo 88

misoo: zacni tu temu ked budete spolu lezat na posteli a normalne sa snou o tom porozpravaj nech ti povie co ju trapi a ked ti povie ze neni nato pripravena tak sa jej spytaj ze kedy asi lebo ona sa moze bat hociakej blbosti a bude ti stale hovorit ze neni pripravena normalne snej dostan datum ze kedy lebo inak sa nedockas a ked sa nebude chciet o tom bavit tak to skus zase nabuduce co ja viem o tyzden aby jej to nepripadalo ze ju otravujes kazdy den ale aspon raz do tyzdna a ked ti neda co ja viem po mesiaci tak sa snou uz normalne vazne rozpravaj ze kolko este ze ta to uz nebavi nech sa uz konecne uvedomi a mozno jej blikne v hlave a da ti

mišooo

Ja ju určite kvôli tomu nechcem nechať.Aspoň nie teraz.Možno keby to trvalo takto ďalší rok rozmýšlal by som o tom ale teraz určite nie.Som s ňou veľmi šťastný a vlastne len toto mi chýba. Veľmi ma priťahuje,či už fyzicky alebo povahou, a nie som s ňou kvôli sexu a preto ju nechcem stratiť.Rozumiem si s ňou a dá sa povedať že aj s jej rodičmi. Viem že komunikácia patrí ku vzťahu ale neviem kedy a ako začať takúto tému. Má niekto skúsenosti,rady?

majo 88

aluska: je na case aby sa to naucila ked sa niecoho boji ma prekazku nech to povie prekazka je jej cielom nieco dosiahnut a ne odkladat ked ju necha potom moze odkladat do kedy bude chiet kazdy ma nervy odial potial a trpezlivost vies ako sa hovori nic netrva vecne ani laska k jednej slecne

majo 88

koel: chalana si udrzis jedine tak ked mu das preco si myslis ze ma tie narazky lebo mu to uz vadi 4 mesiace su fakt dost a o 9 ani nehovorim ked mu nedas pojde hladat inde a ked si myslis ze ludia nejsu ako zvierata kazdy si musi ukojit svoj pud k sexu lebo to je dane od prirody

koel

ja ju chapem, daj jej cas...
mam tiez 17 a moj priatel ma 20 ..sme spolu asi 4 mesiace a v poslednej dobe ma stale nejake narazky na sex...ale ja sa na to vobec necitim...
nechcem aby ma nechal ale ak to urobi kvoli takej hluposti tak nech...nie sme zvierata snad tak to dufam vydrzi este nejako...

aluska

ano, je to sucast vztahu, ale ked to baba v zivote nikdy predtym nerobila tak jej to mozes vysevtlovat kolko chces...tak sa boji...niekto sa boji viac, niekto menej..su baby ktore nechcu sexovat lebo si myslia (bohuzial) ze hned budu zo vsetkeho tehotne..aj ked pouzijes 100 kondomov

majo 88

aluska: ano je to dost velke trapenie a problem lebo jedna sucas vztahu je aj sex napr si predstav ty mas chalana alebo muza a neda ti 9 mesiacov a nema ziadne problemi nic a nebude sa stebou o tom ani poriadne rozpravat som zvedavy co by si robila ty

majo 88

misoo: ked sa nebude chciet o tom rozpravat a povieti ja neviem sa iba vyhovara proste to je tyranie si snou dost dlho nato aby ti dala a neni nejaka 14 rocna co este nevie co chce ma uz dost rozumu tak sa zbytocne netrap ked nebude chciet sa rozpravat povec konec lebo sa iba budes fakt trapit viem o com hovorim aj ja som svojej daval cas a nevedela sa rozpravat o tom a cakal som a cakal a nic tak som ju poslal nestoji ti zato trapenie je vela inych bab co ta ocenia to mi ver