Imntímnosť vo vzťahu

Príspevok v téme: Imntímnosť vo vzťahu
mišooo

S priateľkou sme spolu 9 mesiacov.Ja mám 18 ona 17.Sex ešte nikdy nemali. Ja po nej túžim veľmi ale myslím že ona sex odmieta. Dotíkam sa jej všade okrem rozkroku.Keď som tam šiel rukov dala mi ju preč.Inak sa jej dotíkam všade, a bola pri mne aj hore bez. Skoro hneď ako sme spolu začali som jej dotíkal prś,zadku.Asi po 2 mesiacoch čo sme boli spolu mi povedalal že si myslí že je priskoro na to.Dovolila mi to až po nejakých 5 mesiacoch.Bozkával som ju aj na prsiach bolo vidieť že sa jej to veľmi páči a v tej chvíli jej to nevadí no tiež mi potom povedala že je priskoro na to. Inak sme sa o takých veciach nebavili. Ja ju mám veľmi rád no i po nej veľmi túžim. Myslím že sme dosť spolu na to aby mohlo byť čosi viac.Som s ňou veľmi šťastný a nechcem ten vzťah nejako pokaziť.NO určite viete aké to je keď niekoho máte radi a tužite po ňom...ČO si o tom myslíte? Bude naozaj priskoro ako vraví ona?

majo 88

kafik jasne vsetko sa potrha bude tehotna:D:D:D miso tak trenuj vydrz a cakaj mozno sa raz aj dockas opar rokov :D:D a ked ti da myslel si aj nato ze co ked ju neurobis co ked to bude stebou iba trapenie nemusis dlho vydrzat a ona z toho nic nebude mat tak miso len cakaj a premrhaj si mladost cakanim na nieco co vobec nemusi byt a potom si budes buchat hlavu naco som vlasne tak dlho cakal ale sak potom si najdes dalsiu a ked uz budes trenovany cakatel tak to bude pre teba jednoduche namiesto toho cakania a akoze trenovania sa snou porozpravaj aby ti uz konecne dala aby si mohol trenovat aj v posteli a ne len to cakanie ako ty vecina odporuca

mišooo

kafik. S tebou úplne súhlasím. Ja som podobne rozmýšlal už teraz: kde,ako, čo ak sa niečo pokazí. A rozhodne pokaziť nič nechcem. Dám asi tomu ešte naozaj čas a uvidím ako aj ona bude reagovať neskôr sama na to. Ja to hádam vydržím :D

kafe

Majo 88, to že sa baby aj trochu boja sexu je normálne nie? Pretože baba ostane tehotná, baba bude musieť prerušiť školu ak prezervatív praskne, NIE CHLAP! Takže je to vždy na NEJ, či jej to riziko stojí za chvíľu potešenia, alebo si zvolí 100% istotu. A tá kočka má moje sympatie tiež, lebo istota je guľomet :)

kafe

Mišooo, najprv len - klobúk dole pred chalanom ako si ty. Uvažuješ a správaš sa ako skutočne dospelý chlap.
To že túžiš po priateľke aj fyzicky je normálne. Ale myslíš si, že by zrazu všetko bolo v poriadku a ty by si bol úplne bez problémov, keď by ste sexovali? Takto bez sexu ťa trápi to, že ho nemáš. So sexom by ťa zase trápilo - kde sexovať, ako sa najlepšie chrániť (antikoncepcia), či náhodou neni priateľka tehotná... a túžba po sexe by ťa zožierala 2x tak silno ako teraz. No možno kecám, mám na mysli len toľko, že pol dňa po sexe by si mal chuť zase ísť na to, alebo sa mýlim?

Veľmi si na tebe vážim, že svoju priateľku dokážeš rešpektovať v tejto oblasti. Ono ťa to odriekanie teraz stojí veľa síl a možno nevidíš zmysel v tom aby si si odopieral niečo tak skvelé ako sex. Ale zíde sa ti to. V živote prídu obdobia, keď síce budeš mať partnerku, ale bude chorá, odcestovaná, zničená z detí... a tak isto budeš nútený abstinovať. A tú silu vydržať alebo odolať nejakej dračici, čo sa ti bude ponúkať na tanieri, tú silu získavaš teraz. Chlap čo dokáže udržať svoje gate zazipsované je hrozne sexi.

Priateľke povedz, že si ochotný čakať, kedy sa bude chcieť ona k tebe priblížiť, ale že viac ako rok to nevydržíš. Povedz :) že už teraz ti spermie tlačia na mozog a hrozí, že ti praskne hlava (len pozor, neviem, či by to zobrala ako vtip, alebo ako fakt). Tak veľa šťastia a síl chlapče.

modra

Majo, čo to trepeš?
je pravda, že keď sa niečoho bojíš, tak najlepšia cesta je proste to skúsiť. Ale nie, keď ide o sex v takomto mladom veku! Mladá sa na to necíti, tak nech to nerobí!
Vieš, Mišo, keď ju budeš dostatočne dlho otravovať, tak ona to nakoniec z lásky "dá". Ale o to ti nejde, však...teda podľa toho, čo píšeš, že ju máš rád. Dá ti, ale nebude mať z toho dobrý pocit. Toto sa rečami a tlačením na pílu urýchliť nedá. Naozaj to môžeš pokaziť.
Ešte vydrž, ešte sa v živote nasexuješ dosť, a ako vraví Polívka, výhoda manželstva je v tom, že si môžeš zasúložiť, aj keď sa ti nechce :)

majo 88

misoo: ked budes pocuvat ako len cakat a cakat davat jej cas tak nic nedosiahnes musis sa snou otvorene porozpravat a trosku nanu pritlacit kto neskusi neziska baby sa niekedy aj boja o tom hovorit boja sa hluposti a treba im to vysvetlit miso cakal si uz dost dlho naspet sa neda ist treba ist do predu ale chces cakat cely zivot

marry n.

ahoj!
neviem co je pisane v predoslych prispevkoch, momentalne nemam cas ich citat..prepac
ale kazdopadne, ak ju naozaj lubis a myslis ten vztah vazne (myslim, ak si s nou chces predstavit aj buducnost) je podla mna naozaj este priskoro. viem, ze je tazke jej odolat. VIEM!VIEM! pretoze to poznam z vlastnej skusenosti, takze to naozaj chapem. cim viac sa naucis pri nej ovladat svoje zivocisne pudy o to bude vas vzah pevnejsi!
keby je zalozeny na sexe (a tym nechcem povedat, ze ti ide len o sex, ale predsa sex sklesluje postoj k celemu vztahu) tak by sa rozpadol neskor v buducnosti pri akejkolvek malickosti. tym ze si ochotny vzat sa jej tela (aspon zatial) davas na javo ze ti zalezi na NEJ a nie na jej TELE. co je pre skutocny vztah naozaj velmi dolezite.
myslim si ze sex (ak je este prilis skoro) brani ludom sa NAOZAJ spoznat, lebo su zaslepeni niecim inym(sexom) ci chcu alebo nechcu.
nakoniec uz len poviem, ze nechapem preco ta zvytocne provokuje ked na druhej strane ti sex odopiera (len sa s tebou zahrava!) nech sa teda rozhodne co chce, lebo takto si myslim, ze je to voci tebe nefer!
koniec koncov rozhodnutie je na tebe..

Kika:)

Nepočúvaj toho maja, inak o ňu prídeš:)
Ja som sa tiež bála, a čoho ? ani neviem ..po prvé toho že to neviem, to ju ty musíš uistit že pre teba to bude najkrajší zážitok v živote, lebo to bude snou, a lebo ju lúbiš, tak tiež fakt na nu netlač, mne by narážky liezli na city...
Možno sa bojí že ju to bude boliet, alebo ja neviem, proste sa jej opýtaj, povedz jej že ta to zaujíma, že jej chceš pomoct...alebo ja nfm :-D
Ale na druhej strane, po takej dlhej dobe, by mohla zahodit ostych ....:-(

koel

majo 88: dobre pre teba je to mozno tak strasne dolezite a zaroven jednoduche ale ked to niekto este nikdy nerobil a najma ked je to baba ktora moze ocakavat ten prvy krat akurat tak nie velmi prijemny zazitok tak potom sa do toho asi logicky nehrnie...