Ake mate skusenosti s pracou v UK??

mura

it is very hard to find job, if you have not experience,if you can even speak english, about polish people it is true, on the streets is plenty of people withouth work,they sleep in churches, for example. what do you want to do? but there is work , for people with qualifikations, experts a experienced people, the economy need people like this. probably with some help of agency can help, If you want to go for 3 months, it is risk to spend more many and you will have just nice holiday,

sisinka

na jednu osobu ale ked ides sama sa mi zda ye je to okolo 200 ale to som isla s priatelom a oplatilo sa .....len musis makat ako drak ale za dobre prachy .....musis sa rozhodnut sama. Skus daco na nete tam ponukaju pracu na odchod ihned no nestoji to skoro nic. je to na tebe drzim prsty,ja chcem ist tento rok znovu.

sisinka

no ja som osobne isla cez mobilecollege maju aj web stranku ale su dost drahy ma to stalo aj s letenkou 450 libier + 5000sk letenka ale to sme sli dvaja to preto ale job bol a vsetko v pohode skus www.mobilecollege.sk a aj na job.sk a tak na nete toho mas vela len vybrat. anglicka agentura ak chce ist cez nu www.goworkandtravel.com dufam ze som pomohla

sisinka

natashka neboj sa s agenturou najdes flek ja som si dobre zarobila len zamestnavatel bol no ako to slusne povedat hajzel, ale inak som sa mala super ,keby som mohla hned idem este raz hoci aj hned.radsej investuj par tisic do agentury to sa ti vrati.

slusny_muz

No rozhodne na blink by som nesiel. Minies hrozne vela penazi a bez vidiny prace. Skor ist mozno cez niekoho znameho alebo agenturu a casom ked tam budes dlhsie skusit si najst nieco nove...bez agentury...

natasha

janik. no ale ja tam nechem ist na dlhodobu pracu. Ja tam chem byt tak maximane 3 mesiace a potom spat do skoly.hmmm to viac do toho vrazim ako zarobim :(