Zaludocne problemy

Príspevok v téme: Zaludocne problemy
erica

Mam 25r.a zhruba dva mesiace mam mierne zaludocne problemy.Po kazdom jedle sa mi je velmi tazko, akoby som mala kamen v zaludku a takmer vobec nepocitujem hlad a stratila som chut na sladke.V ustach mam neustale chut kovu.Akoby som cmulala hlinikovu lyzicku.Zacali mi dost vypadavat vlasy.Moze to by nedostatkom nejakeho vitaminu, napr .zinku? Alebo je toto vsetko skutocne spojene s traviacimi tazkostami???Mozu byt zaludocne problemy spojene aj s novou antikoncepciou /Cilest/, ktoru uzivam tri mesiace? Dakujem za radu a pomoc.

RNG

"Tazko na zaludok" je ked sa v zaludku nenachadza dost kyselin a jedlo sa zacne normalne kazit. Je to vlastne otrava. Bakterie sa daju vybit 1-2 lyzicami striebornej vody alebo roznymi esencialnymi olejami(oregano, fenel...)
Ale najlepsie je adresovat kyseliny v valudku dodanim Betainu HCl, krory aj znici bakterie aj pomoze spravne rozlozit jedlo.
Pri zlom traveni totiz neide len o pocit tazkeho zaludka, paly, naduvania a pod, ale nasledovne nasledky podvyzivy z nedostatocneho vstrebavania nedostatocne stravenej potravy(osteoporoza, nizka imunita, urychlene starnutie)

miso

Mam velmi velke problemy so zaludkom asi uz 3 mesiace!Nechuti mi jest a ked zacnem jest tak ma stale napina na zvracanie ale nikdy sa nevyzvraciam jeden den mi je dibre a zas to pride necakane a myslim si ze sa stravujem celkom zdravo!Znicoho nic mi pride tazko na zaludok Bol som u lekara dal mi nejake lieky a povedal ze mam nieco so zaludocnou kyselinou ale tie lieky mi vobec nepomahaju a ja som v Skotsku tak neviem co mam robit!Uz som stoho stale nervozny!A vobec neviem ako sa toho mam zbavit!Prosim o nejaku dobru radu Diky!

kosa

erica,
v kazdom pripade musis sa pozriet na tvoj jedalnicek, nemozes totiz sustavne pouzivat tu vodu ako universalnu panaceu.
Problemy so zaludkom vyplyvaju v prvom rade z nevhodnej stravy.

damian

Ak mas tazkosti so zaludkom, skus pit prevarenu (co najteplejsiu) vodu. Hlavne po jedle a pri bolestiach. Prirodna medicina odporuca pol litra teplej vody. Mne osobne tepla voda velmi pomohla pri zaludocnych krcoch, ale odporuca sa pri mnohych zaludocnych problemoch. Vela stastia!

peťa

mozno tie zaludocne problemy mozu byt sposobene Helicobacterom Pylori - aspon to prve, co si spominala - ze po kazdom jedle mas pocit, ze v zaludku ti uviazol kamen. Pritomnost bacila sa moze zistit aj rozborom krvi - vysledky testu trvaju asi tyzden