asi mykoza?

Príspevok v téme: asi mykoza?
jacub

Zdravim. priatelka sa mi vcera stazovala, ze ju boli (resp taky bolavy pocit) nieco zvonku pri posve. Vraj take este nemala. Zacalo jej to dake 2 hod po oralnom styku. Tak som sa jej na to pozrel. A mala tesne pod posvou smerom ku konecniku take, ako keby zasusena koza. proste par takych bielych fliacikov. a oni a aj ich okolie boli take suche, citlivé na dotyk. Je to mykoza, alebo daco ine? mam ju vyhnat k Dr?
vdaka

aanonym

...a daj si pri oralnom sexe pozor na opary, ak mas na ustach opar, mozej partnerke preniest virus na genitalie, nasledky su trvale, zial

mačička

Ahoj jacub,prepáč, ale mal by si to riešiť s priateľkou, ona ma tento problem. Chod s ňou k lekárovi, podrž ju. Treba ist čo najskor,určite ma zápal, v tedy boli nielen vnutro, vtedy je sucha, ale boli aj vonkajšok. Neoporučam, teraz sexovať. Lekár zisti hneď, že je to zápal, aby nemala aj v sebe inu infekciu. Lekár da antibiotika, a odporučam mastičku , maju ju v lekárni,teraz ma nenapadne, ako sa vola, ale stačí povedať, ze či maju maštičku na potieranie posvy proti vsrbeniu. Neni to hanba, ale treba to preliečit.

aluska

toto neznasam..pises tu aby ti niekto poradil...niekto ti poradi (z vlastnej skusenosti) a neveris mu
a kazdpodane, to je teraz jedno co presne jej je...ked ma problemy ma ist urcite ku gynekologovi a ten jej to vyriesi...