materinske znamienko

Príspevok v téme: materinske znamienko
ally

Pekny den vsetkym. Mam na tele par znamienok, ktore mi neprekazaju tak ako jedno na chrbte priamo v casti kde je zapnuta podprsenka, ktora mi to znamienko ustavicne zatrhne, potiahne, sem tam ma znamienko tak divne zastekli. Je to take vypukle znamienko. Chcela by som sa opytat kde sa da take znamienko odstranit? Treba ist za obvodnym lekarom, koznym lekarom alebo? Ma niekto s tymto skusenosti? Dakujem ... ally

zzz

Neváhaj a okamžite choď k lekárovi.Ja som skončila s diagnozou maligny melanom a som po chemoterapeutickej liečbe. Nechcem ťa vystrašiť len upozorňujem!!!! je to zákerné. Mala som znamienko na tom istom mieste ako opisuješ ty. Keby som s tým včas nešla možno ti dnes už nepíšem.

sisinka

ally mne presne take znamienko vyberali na plastickej chirurgii. Najprv musis ist na prehliadku a doktorka obvodna ti da listok . Potom to uz len konzultujes s chirurgom. Zakrok vobec neboli a trva tak 10 min. Poslu ho aj na rozbor. nemas sa coho bat mne vyberali 5 znemienok a som spokojna.

steffi

ally ja som si to zistovala a v nemocnici robia zakrok ale presny postup neviem skus prv u obvodneho on by ti mal blizsie info poskytnut, ale po zakrroku neostavas v nemocnisi to viem ked je vsetko OK a najlepsie to je v zime alebo jesen