co mi moze byt?

Príspevok v téme: co mi moze byt?
katka22

Ahojte, dnes som bola po vzsledky cytologie a moja gynekologicka mi povedala aby som o styri mesiace prisla znovu na to iste vysetrenie, lebo mi vo vytere nasla nejake bunky.Nechcela mi povedat o co sa jedna, ale tvrdila,ze to mozno nic nie je a moze to byt len nasledok castych mykoz.Nema s tymto uz niekto skusenost?Netusite o co sa jedna?

katka22

ta gynekologicka je nasa rodinna priatelka, takze by mi povedala , keby to bolo vazne.Povedala mi akurat tolko, ze jej nazor je, ze tie bunky su tam ako zvysok po dlhodobej mykoze, ktora sa mi tahala asi dva mesiace a ked som sa opytala ci to moze byt aj nieco vazne, tak mi odpovedala, ze keby si myslela ,ze je, tak uz to riesi.Viac mi nevysvetlovala a povedala , ze mam prist o styri mesiace.To je vsetko.Som z toho trochu vystrasena, lebo mam prvy raz nejaky taky problem.

frontman

neboj sa, to nic neznamena, maju len podozrenie, mas tam len nejake bunkove zmeny, to moze byt obycajny zapal.
to je normalne, ked nevie, co to je, tak ta nebude strasit.
bud kludna

123456

"Nechcela mi povedat o co sa jedna" to co ma byt???? sak ty mas pravo na informacie o vlastnom tele!!!!!!! pekne za nou zajdi a spytaj sa o co ide... to si mas teraz 4 mesiace okusovat nechty nervozna a rozmyslat ze o co ide????