Rychlo sa spravim

Príspevok v téme: Rychlo sa spravim
orgovan

Caute potrebujem poradit.Som chalan a mam 24.Ked dlhsie nemam sex som fakt rychlo hotovy.Je mi to trapne lebo chcem dievca normalne uspokojit.Kolko by som mal asi tak v priemere vydrzat aby ste boly spokojne?to je otazka pre baby.A je nejaky navod alebo cvicenie na vydrz?otazka pre chlapov.poradte prosim,ale fakt seriozne ziadne srandicky.

anonymm

Mne osobne ten prezervativ moc nepomaha. Skor si myslim, ze je to o psychike. Ked mam sex po dlhsom case napr. po tyzdni som nadrzany ako bejk, tak sa urobim za par minut. Je to komplikovanejsie ako si znecitliviet zalud, si myslim.

choco_milka

presne ako pise ainka, kup si durex performa na kondomshop.sk a to prve kolo s oralnym sexom je tiez dobry napad..

Ainka

odporucam durex performa..skutocne funguju!!...v prvom kole mozes poziadat frajerku nech ti to spravi rukou/ustami...a potom mozete pokracovat...zarucene vydrzis dlhsie

Ainka

odporucam durex performa..skutocne funguju!!...v prvom kole mozes poziadat frajerku nech ti to spravi rukou/ustami...a potom mozete pokracovat...zarucene vydrzis dlhsie

choco_milka

orgovat: ked na ten odkaz kliknes, zistis, ze odkazuje na kondomy DUrex Performa delay s predlzenou vydrzou...