muzi si nas absolutne nevedia cenit:-(

Príspevok v téme: muzi si nas absolutne nevedia cenit:-(
milovna

preco si to myslim?mam partnera,ktory si hladal zensku dlhe roky.nasiel si ma,vazil si ma a zrazu?sa chova ku mne ako keby som bola ani neviem co.miluje ma,ale dokaze po mne hucat,byt nervozny./// on by si ma mal cenit ze si nasiel daku a nie este sa tak spravat.ok,nie som ani ja andel,je to jeho priblbla povaha,ale mam hrozne pocity z toho co ako to bude vyzerat v buducnosti.a to sa mame akoze brat.som zufala,a z toho nervozna.skor sa bojim

darika

No,to vies,nemozes ocakavat,ze s tebou zase vydrzi kludas,ked sama pisas,ze si aj ty nervak.Aj ja som nervak a velky,ale zase nervami nic nedosiahneme.Snaz sa byt v klude vzdy,ked sa nieco deje a potom uvidis ako bude pokracovat priatel.Ak bude kludny,tak treba upustit od teba.Ak bude taky,ako dovtedy,tak by si mala porozmyslat co dalej.Nervaci su dost nebezpecni vo vztahu.

milovna

aj ja byvam dost nervozna,to priznavam,ze niekedy som neni dobra zena,ale proste sere ma to,ze potom sme v tom namoceni obaja.nieje to bohvie co ,ked obaja mame tu povahu nervoznu.ja som zena a trosku som moc precitlivena,tak,ze jednoducho chcem mat toho dobreho muza.no nasla som si nervaka.

darika

Tak fajn,to vies,za dnes tu bolo tych srand uz dost.Inak moja rada...neber si ho.Pokial je vulgarny uz teraz,ked bude si tebou isty,bude to este horsie.Ale aj ty pises,ze nie si anjel a k tomu aj ten slovnik...No,asi ste sa nasli,nie?Preco myslis,ze nie si ani ty anjel?

dionee

Nie je pravda, ze každý počítač na svete má jedinečnú IP adresu. Je tomu tak len vtedy, ak má daný uzol priamy prístup na Internet. Info: sk.wikipedia.org

milovna

aha ,hned vysvetlim.byvam so 4 slovakmi a s 2 poliakmi.ide o to,ze vsetci sme v uk a striedame si 2 pc.akurat som sa ho pytala,ci on to tu pisal a povedal,ze hej,ze pozna tuto stranku.tak asi preto,ale aj tak nevedela som ze niekto tu z nas bol

milovna

ale to musi byt kravina,pretoze som zena a mam 23 rokov a mam tento problem,ktory ma hrozne sere.viackrat tu pisem a to aj s tymto nickom.