muzi si nas absolutne nevedia cenit:-(

Príspevok v téme: muzi si nas absolutne nevedia cenit:-(
milovna

preco si to myslim?mam partnera,ktory si hladal zensku dlhe roky.nasiel si ma,vazil si ma a zrazu?sa chova ku mne ako keby som bola ani neviem co.miluje ma,ale dokaze po mne hucat,byt nervozny./// on by si ma mal cenit ze si nasiel daku a nie este sa tak spravat.ok,nie som ani ja andel,je to jeho priblbla povaha,ale mam hrozne pocity z toho co ako to bude vyzerat v buducnosti.a to sa mame akoze brat.som zufala,a z toho nervozna.skor sa bojim

ivanka_83

tak asi tu uctu k sebe nemali, ked zostavali s tyranom.ja viem.tyran ide na to nenapadne.a zena moze mat k sebe uctu a muzi si na nu davat pozor.aby su niekde v tom vztahu nestratila.to s tymi nechtami bolo skor len prirovnanie.niekedy je treba citat medzi riadkami.tak napriklad whitney houston bola krasna a tak nesmierne talentovana a nechala sa bit.aj uzasna zena sa moze zacat podnecovat.alebo rihana, pamela anderson.atd.hlavne na cleveku samotnom zalezi, aky bude mat zivot.a dnes vdaka mediam sa mozeme poucit na skusenosti druhych.tak napriklad sa cudujem, ze sa stale krasne ceske a slovenske zeny vydavaju za vselijakych muslimov a pod.a potom sa cuduju jak dopadnu.a hlavne ked vidim fotky usmiatej cesky a nejakeho tmaveho...alebo sa vydaju za americana a potom sa obracaju na ceske urady.alebo si zacne s chlapcom uzasnym, co je kazdu diskoteku staty-naliaty, proste opity.ja viem.to sa mudruje.ale zena je tvor chytry, tak si musi vsimnut urcitych nebezpecnych naznakov.jak pisem.je z coho vyberat.niesu len zly muzi..

[zruseny12]

tak taky vyrok,je podla mna dost trufaly...
ZE KED ZENA NEMA SAMA K SEBE UCTU-TAK JU NEMA CAKAT ANI OD PARTNERA...
nechcela som sa k tomu vyjadrovat,ale podla mna je vela zien,ktore su dost zname a boli tyrane a podla teba IVANKA nemali k sebe uctu...?
a aby som si malovala nechty namiesto toho aby som prala partnerovi ponozky,tak to je tiez blbost...VED CISTE PRADLO PARTNERA JE LEN ZENINA VIZITKA...
ALE JE PRAVDA,ZE PARTNERI BY SI MALI NAVZAJOM POMAHAT TO URCITE...
A NIE STALE MOZE ZA TO ZENA,ZE PARTNER SI JU NEVAZI,NIEKEDY TEN PARTNER TO MA UZ V SEBE A ZENA MOZE AJ S NOSOM ORAT AJ NEORAT A AJ TAK SI JU NEBUDE VAZIT...A JE TO AJ NAOPAK SU AJ ZENY KTORE SI NEVEDIA VAZIT DOBRYCH MUZOV...

ivanka_83

niekedy rozmyslam nad tym, ze ci by nebolo zene lepsie bez muza.co si budeme namyslat.dnes zena moze mat dieta aj bez muza a zena dokaze zenu tiez dobre uspokojit.pochopit, uprimne milovat.zeny niesu hrube a vulgarne.to ich muzi tak formuju.
preco by si nemohla zena obliect mini a vystrih?ked na to mas tak to ukaz.

ivanka_83

bing ham.mas prvdu.co s tym?nic.pisem tak jak mi plynu myslienky.na srdci je toho hodne, aale pisat sa mi moc nechce.

ivanka_83

ked budete muzovi prat ponozky, prestane si vas vazit.preboha, vsak nech sa to nauci.radsej si najdite cas na seba a nalakujte suí nechty na nohach a aj rukach.kolkokrat mi ten moj povedal, ze co sa nevenujem synovi, ale blbostiam.blbostiam.ehe.a potom sa otoci v lete za tou upravenou a mne povie, ale teba milujem.blablabla.kecykecy kecy.ja mu odfrknem doma, ze nech sa venuje on synkovi, ze ja niesom otrok.vobesć sa s tym neparam.keby som sa nevenovala synkovi.boze to je vtipne.dva roky som ho kojila.a nielento.mne teda nemoze nikto vycitat nezmysli.ponozky operem, zatial co manzel pebali plienku.aj maleho okupem vo vani, potom ho manzel namaze a oblece.aj do kina si sama zajdem a manzel sa hra so synom.a aj dobru veceru navarim, zatial co muz povysava.ked bude mat tolko penazi, ze si bude moc dovolit sluzku.ok.ale mna neplati, takze...zeny majte uctu k sebe.a pozor, neprihovaram sa k fiflenam.to nie.ale k normalnym zienkam.a netahajte nakup same domov.ked su muzi tak silny a velky chlapi, tak sa mozu predviezt.