muzi si nas absolutne nevedia cenit:-(

Príspevok v téme: muzi si nas absolutne nevedia cenit:-(
milovna

preco si to myslim?mam partnera,ktory si hladal zensku dlhe roky.nasiel si ma,vazil si ma a zrazu?sa chova ku mne ako keby som bola ani neviem co.miluje ma,ale dokaze po mne hucat,byt nervozny./// on by si ma mal cenit ze si nasiel daku a nie este sa tak spravat.ok,nie som ani ja andel,je to jeho priblbla povaha,ale mam hrozne pocity z toho co ako to bude vyzerat v buducnosti.a to sa mame akoze brat.som zufala,a z toho nervozna.skor sa bojim

sway

Zeny casto robia veci pre chlapov aj ked sa im ti chlapi o to neprosia.Potom zato pozaduju nieco konkretne na oplatku a ak sa im to nedostane,zacnu sa stazovat a nadavat na chlapov.Na druhej strane su chlapi,ktori vedia zenam zamerne ublizovat a ked zena zisti,ze ma s takym cest,bolo najrozumnejsie,co najskor utiect.

ivanka_83

muz si seba vazi, lebo rozhadzuje ponozky po byte?nevazi.len je nevychovany.co urobi zena, co si seba vazi?necha ich bud lezat, alebo si najde cistotneho muza.a ta co si seba nevazi?zacne to po nom zbierat.fuj.lenze niektori muzi sa zacnu tak chovat az ked zacnu zit v spolocnej domacnosti.holt niektore zeny su proste blbe

uhlie

Mozete mi povedat, ako to vyzera, ked si zena samu seba vazi? A co to vobec znamena? Castejsie si stupne na vahu, alebo co?

fenix1

musis si sama sebu vazit a ked budes poznat svoju hodnotu a podla toho sa aj k okoliu spravat,tak aj okolie ta bude respektovat.len pozor na to,aby si ostala pri zemi,a nie ze sa s teba stane nejaka arogantna furia
a nezovseobecnuj muzov

rony26

hmmm...lenze ten normalny ma sice navrch "vnutorne", ale to uz ta jeho mila nespozna, k tomu sa nedostanu, lebo najprv sa treba dostat cez fazu uputania...no a ked bude zvadzat suboj ten normalny s drsnym tak kto to tak asi vyhra, ktory uputa na prvy pohlad a ktory dostane kosom aj so svojim krasnym nepretvarujucim sa vnutrom???

ah marja

Budu si vazit toho, kto si vazi sam seba.
To, ze zeny idu po podotykam "na oko" drsnych typoch je davno zname.. je to normalne, ludia nemaju az take dobre oci aby dokazali rozpoznat pretvarku od reality.. no je na normalnych chlapoch ktory nechcu aby "jeho" zena skoncila s takym chlopom aby sa posnazil a nebol taky tutmak hladiaci do zeme. A kedze to uz davno vjeme, ze po trtkoch drsnych idu zjenky, treba to vyuzit a nestazovat si :), tym nemyslim pretvarovat sa ale dokazat uputat na prvy pohlad a pak uz len ukazat svoje krasne nepretvarujuce sa vnutro :).

bellinka

hmmm aj ja mam niekedy pocit ze si ma moj partner nevazi a niekedy ma to dost stve poplacem si a zivot ide dalej , hmm len dokedy ??? :o((

lost

en.wikipedia.org

n-LUDI p(n)-PRAVDEPODOBNOST
10 11.7%
20 41.1%
23 50.7%
30 70.6%
50 97.0%
57 99.0%
100 99.99997%
200 99.9999999999999999999999999998% 300 (100 − (6×10−80))%
350 (100 − (3×10−129))%
366 100%