Staloral - nežiadúce učinky

drôt

natalka, existuju dva druhy staloralu, preto ten rozdiel. Ty mas staloral 300, ten ma pumpicku,
starsi druh staloralu ma oznacenie staloral 100 a ten sa kvapka.

natalka111

ahojte, užívam Staloral prvý týždeň, ale dávam si ho pod jazyk s tou pumpičkou a vy tu píšete niečo o kvapkaní, ako to teda je? aj ja som si všimla že keď stlačím tú pumpičku, tak tých kvapiek odtiaľ vyjde viacej, ale aj v návode píše: počet stlačení pumpy..dnes posledný deň beriem modré kvapky, zajtra prechádzam na fialové a keď som stlačila tú pumpičku 10x ako bolo v letáku, mala som toho plné ústa doslova...

jajuska999

no a ja som začala brat staloral len nedávno. Po týždni som bola úplne hotová, tieklo mi z nosa, bolela ma hlava, ale vydržala som. Teraz som sa dostala na udržiavaciu dávku, chcem sa opýtat : s čím máte lepšie skúsenosti? Čo je lepšie? Učinnejšie? Brat denne 4 kvapky, alebo 8 kvapiek 3x do týždna? Táto dávka sa mi zdá dost silná. A ešte jedna vec....beria sa to stále? Aj cez pelovú sezonu? Alebo vtedy sa to vynechá a pokračuje sa v liečbe znovu na jesen?
Ďakujem za opovede :-)

vranka3

Ahojte,
dost ma prekvapuju Vase skusenosti so Staloralom, pretoze ja mam uplne opacnu skusenost. Na Staloral nedam dopustit uz prvy rok uzivania som o alergii ani nevedela druhy rok som mala miernu alergiu, ale dalo sa to prezit a teraz to budem brat tretiu sezonu tak uvidim co bude, ale bez neho si to uz ani neviem predstavit. Ja mozem len kazdemu alergikovi odporucat. A nemam ziadne vedlajsie ucinky, ani opuchanie jazyka. Zo zaciatku som brala 8 kvapiek 3x do tyzdna z toho ma bolieval zaludok ale ked som presla na davkovanie 4 kvapky denne vsetko zmizlo. Prijemne zbavovanie alergie :)

tpch

rrrrrrr, kedze ludsky organizmus nie je pocitac, ani stroj, nikdy nevies, ako zareaguje-moze zareagovat uplne nepredvidatelne. Neexistuje ziadny typ liecby, ktory ma predurcene stopercentne pomoct. Ak toto povazujes za samanizmus, potom sa venuj nezivym veciam, ktore mozes dokonale a jasne ovladnut a predvidat ich reakcie. Zivy organizmus nikdy nedokazes presne sputat do nejakych pravidiel.

michaelita

ja staloral beriem skoro rok, co sa tyka alergie... horsia, okrem toho poslednny tyzden som stale vysypana a robia sa mi flaky na kozi, teraz som prestala tak uvidime. zenaro rulez. :)

Vivien555

ja beriem Staloral-kvapky už asi take3-4 roky..zatial mi to nepomaha nijak, aj ked lekarka tvrdi ze zmenu uvidim az ked to doberiem.ja skor uprednostnujem prirodne lieciva a nechcem sa pchat liekmi ,lenze ked ich neberiem raz sa mi stalo ze som dostala zachvat..zapuchlo mi hrdlo upchal sa mi nos a nevedela som dychat.. pocas uzivania tychto liekov mam skor pocit odpadnutia, je mi z nich nevolno.. ale aj tak si myslim ze ak mi nakoniec zaberu, tak pricinu neodstrania, tu pomozu len na nejaky cas.. v neskorsom veku sa mi vrati uzivanie tychto liekov v podobe nejakej inej zavaznej choroby pretoze tento liek je strasny zabijak, ma neskutocne mnozstvo nežiaducich ucinkov, preto sa chcem tohto svinstva co najskor zbavit pretoze jest chemiu nieje najrozumnejsie!!

Yig

Staloral 300 som začal brať len nedávno (nie je to ani mesiac), užívam ho ako kvapky. Stávalo sa, že mi po užití tŕpol jazyk (vraj normálne?), no akonáhle som pri iniciačnej liečbe prešiel na fialovú liekovku,po nejakom čase mi začalo opúchať mesto pod jazykom, kde som kvapky aplikoval (čiže ten istý problém ako Filcsi). "Vtip" bol v tom, že opuchnutie často trvalo aj pár hodín, aj keď postupne zoslabovalo. Keď som si to pozrel v zrkadle, nevyzeralo to pekne...
Ako tak pozerám na vaše príspevky, Staloral asi nebude mať 100% účinnosť :)Dúfam, že sa mi po tých piatich rokoch liečby alergia zlepší, doteraz to bolo šialené, hlavne v prvých týždňoch... Nechcem do seba niekoľko rokov pchať chémiu (snažím sa žiť zdravo) s tým, že mi to na konci aj tak nepomôže.