Staloral - nežiadúce učinky

Marika1021

Môj syn bral Staloral 4 roky, je tomu už niakych 10rokov a pomohlo mu to.Vtedy bral aj spreje na astmu, teraz neužíva nič, občas si dá Zodac, tak 5 tabliet za celú sezónu. Takže skoro nič. A účinok nie je viditeľný hneď. Treba vydržať. A testy po liečbe sa nemusia vôbec zmeniť. Ale stav pacienta áno. Nám to pomohlo!

anetanet

Pekny den prajem, pozrite si v archive relaciu Reflex zo 4.3.2011 - je to o vylieceni alergií biorezonancnou terapiou pristrojom Bicom 2000. Je to zaujimave...

video.markiza.sk

jablčko

Nedá sa mi nezapojiť do Vašej diskusie ohľadne Staloralu.
Moja dcérka ho brala 3 roky, výsledok absolútne zhoršenie alergie, stavy dusenia z vlastných hlienov, Staloral ju neskutočne zahlieňoval, kašel taký, že sme skončili na pĺúcnom.
Nemohla som sa na to pozerať, Staloral som vyhodila do koša.
A stal sa zázrak, dcerka po vysadení Staloralu 14 mesiacov nazakašľala.
Staloral jej zhoršil zdravotný stav o 100%.
Už len čakám, kedy sa konečne prevalí, že je to len otázka zisku pre farmaceutický priemysel, a deti sú ich cieľová skupina.
Bohužiaľ.

petul

s uzivanim tohto "zazraku" som mala aj ja skusenosti pred cca 3 rokmi..uzivala som ho asi 2 roky a ziadne zlepsenie, bolo mi rovnako ako pred jeho uzivanim a ked si spocitate ze jeho cena nebola najnizsia...tak som sa na to vykaslala....alergia bola znesitelnejsia. Momentalne uzivam nieco ako Levocetirizin, tak nejak podobne sa to vola...a je to OK, skratila sa sezona o cca 2 mesiace a prejavy nie su take agresivne...ale to vsetko je individualne

doubledog

ja som Staloral bral tiez niekolko rokov, ziadne ucinky som nespozoroval.
tak som sa na to vykaslal, a skusil som nieco z alternativneho sudka.

anetanet

nedava mi tam cely link, neviem preco, takze je to v casti Diskusne forum - Kritika - od pacientky so ziskanou alergiou...

anetanet

Ahojte,
ja som tiez mala zo zaciatku alerg.prejavy po davke 20 kvapiek (alerg.kasel), Dr. mi znizila davku na 13 kvapiek Staloralu. To jej vraj minimum,menej uz vraj ani nemusim brat,lebo by to nemalo efekt.Tak beriem cca 4 roky tuto davku.(Predtym mi skusala dat Pollinox injekcie,ale po 1.davke som v noci nemohla spat-mala som astmaticky kasel a nemohla som dychat.Tak sme hned vysadili a presli na Staloral. Staloral sa ma brat 3-5 rokov, ked nezaberie ani po 5 rokoch, uz to vraj nema zmysel brat. Kamarat isiel po 5 rokoch brania Staloralu na testy a mal horsie vysledky ako pred zahajenim liecby...Nijaka velka zmena ani u mna nenastala,ale posledny rok subezne beriem Staloral a prir.lieky proti alergii-alternativnu medicinu. Od kedy beriem aj tieto prir.lieky,nemam ziadne problemy. (predtym obcas nos,oci a v posl.rokoch najmä alerg.kasel-sezonna astma, v tehotenstve ekzem,zihlavka).Myslela som si,ze je to vdaka obom liekom,ktore beriem,ale nedavno som vynechala 2 tyzdne ten prir.liek a znovu som zacala pokasliavat, tak som si ho znovu nasadila a znova je dobre.Uz mi zacala 2.sezona a zatial bez priznakov. Inak som nasla zaujimavu suvisost-odborne lekarske-vedecke studie,ktore potvrdili zvysene riziko vzniku alergie a astmy po ockovani napr. DTP vakcinou (tetanus,zaskrt,cierny kasel)-mna preockovavali v 13.rokoch a cca 5 mesiacov na to mi vznikla polynosis-alergie na hadam vsetko co ma testovali-pele trav,,stromov,roztoce-prach,psie,macacie chlpy atd...viac vid moj prispevok tu www.slobodavockovani.sk
Alternat.medicinu som vyskusala,ked uz od 13 rokov do 28 mi klasicka medicina nijak velmi nepomohla. (zo sennej nadchy mi alergia presla do sezonnej astmy)Tieto prir.lieky mam brat 2 roky a potom by som sa mala alergie zbavit,teraz to bude rok co ich beriem a uz minulu sezonu som nemala problemy,teraz zacina 2.sezona a stale nemam problemy. (ani nos,oci ani kasel ani ekzem - min.rok mi zmizli prejavy alerg.astmy a miesto toho ma zo zaciatku iba parkrat trochu svrbel hltan (zacala som to brat niekedy vo februari-marci, okrem toho som uz potom ziadne prejavy alergie nemala. Nebrala som ziadne spreje na astmu, co som predtym musela.A tiez sa snazim vyhybat aj privela chemii v potravinach a pod.Takze tolko moja skusenost. Ten liecitel-psychotronik od ktoreho mam lieky sa vola Ing. Ludovit Matula-ku kazdemu pristupuje individualne,ma viac druhov liekov na alergie. Tak ak vam ani po 5 rokoch Staloral nezaberie, podla mojich skusenosti mozem len doporucit,aj ked zo zaciatku som tomu velku nadej teda nedavala-brala som to bud alebo,ked uz 15 rokov s alergiou bojujem,tak preco nevyskusat.V mojom pripade sa alternat.medicinu vyskusat vyplatilo.