idem zosaliet

Príspevok v téme: idem zosaliet
veve18

som s nervami na dne. vcera som omylom v priatelovom pocitaci nasla video kde si to rozdava so svojou byvalou...strasne sa s nou neznasam. ani mi to poriadne nevysvetlil. ze nevedel ze to tam ma a ze to je z pred roka. ale ked som sa pozdela datum vytvorenia je august tento rok a to sme uz boli spolu. neviem ci mu mam verit.
nemam ani kamaratku s ktorou by som sa o tom porozpravala...
som zufala :(((

pipia22

Denz keby to nebola pravda snazil by sa jej to normalne v klude vysvetlit, ale ked robi sceny tak to pravda bude a asi sa boji nasledkou alebo neviem nemam rada ked niekto niekoho podvadza. mam sa super, len sa mi chce velmi spat a maly este ma tu pri mne vecerne rozpravanie tak este nemozem a ty ako?

pipia22

Denz to som ja meggy zdravim ta.

ja jej radim aby sa cim najskor s nim porozpravala a nenechavala to len tak plavat

darika

sak jasne,ja sa len snazim vysvetlit,ze netreba hladat ospravedlnenia.Aj keby to nebol ten datum,je to uchylka si to natacat a capnut aj na vlastny pocitac.Asi sa rad na seba pozera.No,len aby nemal natocenu aj ju.

pipia22

ja keby som nasla video aj z pred 2 rokoch bola by som hystericka, fajnu by schytal a hlavne ona, mozno ze sa mu aj sama ponukla aby si urobila radost aby sa ti mohla v duchu smiat, ale zachovaj sa inteligentne aby si vysla ako vitazka, na tom videu si nevidela nic take z coho by si vedela ze to bolo toho roku? oblecenie a tak. a kde si bola v tom case.

darika

keby bol v tom ozaj nevinne,tak by nezuril a snazil sa vysvetlit v klude.Na nieco mu prisla,tak je z toho nervozny a preto sa tak chova.

alzbee

veve18: ale to video kludne mohol natacat este pred tymi tromi rokmi, respektive vtedy, ked este s tebou nebol a moze mat tohtorocny augustovy datum...ja mam v pocitaci tiez videa (ale nie take, kde s niekym sexujem :D :D) a ukazuje datum z tohto roka, pritom su stare aj dva roky...