idem zosaliet

Príspevok v téme: idem zosaliet
veve18

som s nervami na dne. vcera som omylom v priatelovom pocitaci nasla video kde si to rozdava so svojou byvalou...strasne sa s nou neznasam. ani mi to poriadne nevysvetlil. ze nevedel ze to tam ma a ze to je z pred roka. ale ked som sa pozdela datum vytvorenia je august tento rok a to sme uz boli spolu. neviem ci mu mam verit.
nemam ani kamaratku s ktorou by som sa o tom porozpravala...
som zufala :(((

pipia22

denz uz som bola pri lekarke, tak mi dala tu palicku aby som si zajtra rano z hnisu trosku vyskrabala a priniesla aj maleho tiez mu spravia vytery, dala mi nejake antibiotika na dni pokial nepridu vysledky a povedala mi este, ze sa to do mlieka dostat nemoze, ze vraj je mlieko sterilizovane, iba dychom a slinami, tak dufam, ze mu nebude nic.

Magy

veve18 - Napisem ti svoj postoj a mozno sa ti nebude pacit.
Neries to. Cim viac sa v tom budes vrtat, mysliet na to, tym viac z toho budes na mraky a tym menej sa ti to podari rozumne vyriesit. Tu vlastne niet co riesit. Ona ti to zaprie, on tiez, datum vytvorenia suboru je velmi pochybny dokaz... Ak s nim chces byt, neostava ti nic ine len tuto udalost uzavriet s tym, ze:
1. ty sa uz nebudes hrabat v jeho veciach, lebo mozes najst cosi, co sa ti zjavne nemusi pacit a tusim ze je jedno, ci je to z obdobia vasho vztahu alebo pred.
2. davat si iba vacsi pozor co robi a hovori. Ale vyvaruj sa toho, aby si mu to vyhadzovala na oci pri prvej prilezitosti. Taketo vyhadzovanie si na oci starych hriechov je len zbytocne zhorsovanie situacie a z malicherneho nedorozumenia vyrastaju krute hadky.

Vztah je o dovere, vzajomnej, nie jednostrannej. Ak budes mat dlhsi cas pocit, ze ty jemu doverovat nemozes, je nacase prehodnotit, ci taky vztah ma buducnost a zacat sa podla toho postupne zariadovat.
Pozri, kazdy sa moze posmyknut. Aj zabudat a odpustat treba vediet, ale aj rozmyslat a poucit sa z kazdeho omylu.
Spravit chybu je ludske, ale robit tu istu chybu opakovane je uz diagnoza.
Ak to chlapec potreboval ked si nebola s nim... jeho chyba ze si to este tocil, tvoja chyba ze mu lezies do jeho notasu.
Kazdopadne by som to nechal plavat. Buducnost ti povie, ci to bola jednorazova chyba, alebo vec, ktora signalizovala zaciatok konca.

pipia22

tak ja uz idem spat, lebo uz aj maly zaspal, zajtra ti napisem ze co ale az po obede, priiatel ma prednasku a nemam kde dat maleho tak musim pockat jeho, nechcem maleho brat so mnou ku lekarke, tam bude vela ludi aby nieco nechytil.

pipia22

enz tak asi by to uz mal aj moj priatel, ale nic. lekarka mi povedala, ze mam nosit ku malemu rusko a mne sa ho nechce mat cely den co som s nim. a cumlik nema, ale nechapem ako vyter z hrdla aj krv mi prisli ok mozno ze z nosa, lebo mam nikedy take ako keby zapachajuce sople aj maly mal sem tam. ja ho vela pusinkujem, ale nema ziadne priznaky ani teploty ani nic tak ja fakt neviem.

Denz

no....nezda sa mi zeby to bolo prenosne...
aspon neviem o tom.
a ak by bolo...malinky by to uz zrejme mal davno.......
uz len z olizovania cumlikov atd.
Tak sa neobavaj a ani toto nie je iste.
no treba kompexne vysetrnie v prvom rade....

pipia22

len ja sa bojim aby ten virus nemal v sebe, alebo co to je, boze neviem ci by som dala mandle vybrat ved teraz aj kojim, ale ja fakt nechapem ze z coho ved iba caj pijem a neperlivu lucku.