Zvýšená teplota

Príspevok v téme: Zvýšená teplota
bazalka

Ahojte, v pondelok som bola na laparotómii, lebo som mala 10 cm vodovú cystu na vaječníku. Operácia bola O.K., na druhý deň som mala trocha zvýšenú teplotu /37,4/, ďaľšie dni nič. Lekári vraveli, že mám tú jazvu peknú, v piatok ma pustili domov a včera som mala teplotu 37,3 a teraz
tak 37,5. Jazvu však zapálenú nemám, ani iné bolesti. Neviem, z čoho môže byť tá teplota zvýšená, či zmenou prostredia alebo som nachladla, alebo to nejako súvisí s tou operáciou. Budem vďačná za každú radu. ĎAKUJEM

delphia

telesna teplota je najvyssia aj za normalnych okolnosti prave v podvecer okolo tej 17. hodine. nakolko si po zasahu do organizmu, tak ta zvysena teplota moze byt a pritom to nic neznamena. takze nestresuj a oddychuj.

bazalka

Ďakujem za info, lebo som už z toho mala riadne nervy. Teraz mi teplota klesla na 37,1, tak dúfam, že sa to bude len zlepšovať.

michajela

po operačnom zákroku je to normálne, aj po mandliach aj po konizácii som mala zvýšené teploty.. ak by to trvalo dlho alebo ešte stúpali vyššie, vyhľadaj lekára.. držím palce