Rýchly tlkot srdca

Dano1989

Dobry den,

Mam 24 rokov, a uz pol roka chodim na rozne vysetrenia a neviem co uz mam robit...
Prichadzaju na mna tazke stavy, zacne to zvysenym busenim srdca, pride na mna velky strach uzkost, hlavne v uzavretych miestnostiach, velmi neprijemny pocit, zacnem sa potit, bolesti hlavy, velmi tazko sa mi dycha, citim bolest medzi lopatkami, zavrate a pocit na odpadnutie ale najhorsie su tie pocity uzkosti, zacnem sa cely triast a je mi na zvracanie, prezenie ma a pocit na odpadnutie stale grgam akoby mi zle pracoval zaludok . Tento pocit dostavam aj v aute, v nakupnom centre, najhorise to je v noci, akonahle sa zotmie, pride na mna stav ako keby som bol opity, som spomaleny, stale vycerpany a boli ma hlava....uzkost mavam pravidelne.
Stalo sa mi to pred pol rokom, kedy som bola na pohotovosti a taha sa to so mnou az dodnes. Bol som uplne zdravy clove, sportovec a zo dna na den sa vsetko zmenilo. Je to hrozny pocit, kedze nepijem alkohol, kavu, nefajcim a z nicoho nic som chory clovek a nemozem normalne fungovat.
EKG som mal v poriadku, gastro je v poriadku, zistili mi intoleranciu na mliecnu bielkovinu, ale aj ked nejedavam mliecne vyrobky, je mi velmi zle a nic sa na tom nezmenilo.
Neviete mi prosim niekto pomoct? Uz som bezmocny a lekari mi dodnes nic nezistili. Nemoze to byt nejaka psychicka choroba??

Tep mavam 120 ked pride na mna ten hrozny stav - hlavne v noci ked lezim v posteli

bangala

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať, čo znamená keď mi kardiológ do zdravotnej karty napísal ´´ naznačený proglas ´´
bohužiaľ mi nevysvetlil čo to znamená
...dakujem

štefan8228

Dobrý deň
chcel bi som sa spýtať čo znamená : "komorová dysrytmia pri dobrej funkcii ľavej komory " a "supraventrikulárna tachykardia" a či to je závažne a zdraviu nebezpečné. Dakujem

blondula

tento problem mam aj ja,strasne nizky tlak a srdce bucha jak keby malo z hrude vyjst :D pri zvysenej namahe,alebo troske hnevu,si musim niekedy sadnut a predychat to.spanok bohuzial si dovolit nemozem a aj tak mam problem zaspat :-(

Lily126

...žiaden IM ani isch.ch.srdca ...
ja som mala tlak 90/60 a pulz 110 bežne počas skoro 1 roka, bolo mi príšerne, tak som len začala viac spať (8 a viac h), zmiernila tempo, cez skúškové sa mi to velmi nedarí, ale cez rok je už to ok

RNG

Dovodov na to je hromada, niektore sa daju odstranit.
pozri na popularny zdroj informacii(a niekedy aj disinformacii, zialbohu)
en.wikipedia.org