nazor, ci skusenost

Príspevok v téme: nazor, ci skusenost
sii

ahojte vsetci, potrebovala by som radu, alebo snad poznatok zo skusenosti.
Trpnu mu nohy a ciastocne aj ruky a tvar. Nie je to take normalne trpnutie je to skor take mravcenie, mozem teda s nohami hybat a ani nijako inak ma to neobmedzuje, len ten hlupy pocit.
Lekari neviedia co mi je. Nemam sklerozu multiplex a ani boreliozu, co sa tyka nervov som uplne v poriadku. Tak co to potom moze byt????
Za vase pripomienky dakujem.

sii

no moje trpnutie nie je zavisle od pohybu alebo inej fyzickej cinnosti, je to stale bez prestavky. mozem sa hybat ako chcem

tima

nedali mi nic, povedali, ze treba cvicit a vypracovat chrbtove svalstvo...takze nic som neporiesila, a sem tam ked sa nejak blbo pohnem, alebo lahnem, tak stale citim to mravcenie.ale som hlavne rada, ze to nebola skleroza multiplex, nebolo mi vtedy vsetko jedno, ti poviem...

samko

Tima a Allys, u Vás dvoch to bude najskôr tá chrbtica, moja rada bola adresovaná osobe pod názvom dcéra. Vy dve si nájdite čas na bazén, perličkový kúpeľ a dlhé masáže najlepšie nechtíkovou masťou, ktorá má hojivé účinky.

tima

ja mavam podobny problem a je to sposobene chrbticou, pozasekavane nervy...tiez som bola na neurologii a myslela uz na to najhorsie -SM, ale nastastie to bola "iba"chrbtica

allys

mam uplne rovnaky problem, ties mi obcas len tak zacnu trpnut bud nohy od chodidiel alebo ruky - ako by som stala v mravenisku. ak to rozhybem tak sa to strati ale je to dost casto a je to dost neprijemne. stalo sa mi ze ked som sa postavila nevedela som chodit tak mi strpla jedna noha. dakujem za rady

samko

Ak fajčíš, okamžite prestaň. Na prekrvenie je dobrý čaj z ginko-biloby. Sú aj hotové kapsule Ginkoprim, ale budú určite drahé ako šľak. Preto ťa lacnejšie bude stáť ten čaj, prípadne extrakt. Ten si vyrobíš aj doma z kúpeného čistého čajú Ginko-biloba a to vylúhovaním počas 3 týždňoch v alkohole a užívaním 1 kávovej lyžičky ráno.

alexa hankova

Ahojte.Potrbovala by som radu.Moj syncek 6 rocny stale ak beha tak po spickach.Aj chodi ako baletka,len ked ho upozornim tak na chvilu chodi normalne a potom opat.Moze mat nieco zo slachamy???Dakujem

plavcakova

Tiež sa prikláňam k tomu, že by to mohlo súvisieť s chrbticou - ja mám vysunutú platničku a okrem iného mi tŕpne celá noha - tiež je to viac ako mravčenie