Onkologicke testy

Príspevok v téme: Onkologicke testy
idb

PROSIM VAS AK MA NIEKTO PODOBNY PROBLEM...UZ 2 ROKY CHODIM NA ONKOLOGIU STALE MAM VO VYSLEDKOCH ABNORMALNE BUNKY INFEKCIA,VOBEC NIKDY MI NA TO LEKAR NEPREDPISE NIC LEN MA OPATOVNE KAZDY MESIAC OBJEDNAVA NA CYTOLOGIU JA UZ,BY SOM SA RADA AJ LIECILA,NEJAKO TO SAME ASI NEPREJDE,SOM UZ S TYCH NAVSTEV U ONKOLOGA ZUFALA,NEBAVI MA UZ NIC SOM OTRAVENA,AKO SA S TOHO DA DOSTAT?DAKUJEM

zrkadlovka

idb... to, ze mas zdravotny problem, je vysledok tvojho myslenia... uzdravenie, ci sa to lekarom bude pacit a ci nie prebieha na 2 urovniach...
1. musis upratat hlavu ...tym, ze si to uz "dotiahla" tam, ze sa ti nieco narusilo, to znamena, ze je najvyssi cas jednat
2. ak je telo oslabene, potrebuje cielene energiu, do organu, ktory je oslabeny.

ja som si vyliecila rakovinu ... 5z5 lekarov odporucali OP... a boli velmi prekvapeni, ked zistili, ze z mesiaca na mesiac choroba ustupovala, az po pol roku zmyzla....a preto viem, ze pokial nezacnes riesit pricinu...a tou nieje postihnuty organ... tak nevyriesis nic... iba das naplast na ranu. Co nieje liek, ale len nahrazka.

billes

llek.3 fazy rak ochorenia su:initiatia,promocia,progresia.michael jordan je ako jediny vylieceny z aids(science magazine dr,nilec dr.hiremat)Vo francuzkom comte de provence,kde sa vo zvysenej miere konzumuje cervene vino s najvyssim obsahom resveratrolu a zaroven sa tu v jedlach pozivaju tradicne horke mandle(amygdalin)je vyskyt onc.och.o 80%nizsi (prof.Fauvre).....

llek

idb -chcem ta len trosku poopravit. PAP III nieje lahsie ani ziadne stadium rakoviny. To znamena, ze su tam zmenene bunky, ale nie su to nadorove ci rakovinove bunky. To, ze to poslal na histologiu je spravne, kedze sa to cele vlecie a nalez sa nemeni

idb

AHOJTE VSETCI,VYSLEDKY NEDOPADLI DOBRE,PAP-III,LG-SIL,POZRELA SOM SI TO A VIDIM,ZE JE TO NIC MOC,LAHSIE STADIUM RAKOVINY KRCKA MATERNICE,ROBIL MI KNIPS NA HISTOLOGIU A DOST SA BOJIM LEBO NEVIEM,CO MA DALEJ CAKA...

llek

billes, trochu ta poopravim a spytam sa tak tochu protivne otazky, ale to len preto, ze ty tu pouzivas s takou istotou urcite pojmy a udavas percenta a pri tom vsetko co si napisal je nekonkretne a velmi vseobecne. Takze- HIV-pozitivni pacienti sa nikdy nevyliecia, pomocou sucasnych velmi aktivych liekov-virostatik a ich kombinacii (tzv HAART liecba)sa da dosiahnut, ze maju velmi maly pocet kopii virusov, teda za sa u nich HIV virus nemnozi, takze maju dostatocne pocty T lymfocytov a teda nemaju priznaky ochorenia (HIV+ znamena ze clovek ma HIV, AIDS- to uz je faza, kedy sa ochorenie aj klinicky prejavi), tito ludia sa ale zatial nemozu stat HIV negativni. Potom sa chcem spytat, co su to 3 fazy rakoviny? to nepoznam, hoci som v onkologii uz cele roky. Odkial mas taku informaciu, ze niekde je o 80% nizsi vyskyt rakoviny? Ja poznam statisticke data z Europy, ale ziadna krajina zatial nedosiahla take nieco, co ty pises, okrem toho vies ako tazko sa taketo informacie ziskavaju (musis mat infromacie z roznych registrov a nejdem to popisovat), je to vysledok nejakej kontrolovanej porovnavacej studie? odkial proste tych 80% mas, to by ma zaujimalo. Nuz a tiez treba opatrne pouzivat slovo "vyliecenie z rakoviny". Nadorovych ochoreni je velmi vela, roznych a kazde je ine, kazde sa aj inak lieci. Pacientova prognoza zavisi od mnohych faktorov. My toto slovo pouzivame dost opatrne, kedze pri mnohych ochoreniach sa vyskytuju aj neskore recidivy, lebo taka je biologia nadorovych ochoreni.

llek

idb - z toho co pises nieje celkom jasne o akych testoch a cytologii hovoris, predpokladam ze mas na mysli cytologiu krcka maternice. Pri tychto testoch sa hodnoti ako tie bunky z krcka maternice vyzeraju a ci tam su atypicke bunky. Cytolog to musi presne uzavriet aky nalez vidi -PAP I, II, III...PAP V je uz karcinom. PAP II mavaju zeny v aktivnom veku bezne a je to ok. Ak je to viac ako II treba to v kratsom casovom odstupe zopakovat (normalne sa cytologia ma robit 1xrocne. Ak sa opakovane potvrdi horsi vysledok mala by sa urobit konizacia krcku maternice alebo osetrenie laserom, event ak uz je to zena po 40tke, neplanuje uz rodit tak sa podla nalezu zvazi event odstranenie maternice. Ak si mysli, ze mas infekciu - co sa dokazuje kultivaciami, tak tato sa preliecuje cielene antibiotikami. Ine lieky sa pri cytologickych zmenach na krcku maternice nepredpisuju.

idb

DAKUJEM vAM ZA ZAUJEM ALE NIE KAZDY MA TAKUTI MOZNOST AJ KED SME LUDIA A MALO BY SA UROBIT VSETKO PRE TO ABY SME SA NETRAPILI PO VYSETRENIACH A POMOHLI NAM HNED AKO JE TO MOZNE NEPRISLA SOM NESKORO PRAVIDELNE CHODIM NA PREVENTIVNE PREHLIADKY A AJ TAK NATRAFITE NA TAKETO POHADZOVANIE SI VAS OD DOKTORA K DOKTOROVI ZA 2 TYZDNE MAJU PRIST DALSIE VYSLEDKY TAK DRZTE PALCE A DAKUJEM:)))

billess

llek,sportovi lekari si jednoducho daju viac zalezat(jediny uplne vylieceny z aids je basketbalista michael jordan)a u onkologickych pacientov nikdo neobmedzuje prostriedky a nezanedbava sport.pacienta ako u pausalnych pacientov.co sa tyka resveratrolu mal by ho dostat kazdy onkologicky pacient kedze resveratrolje ucinny vo vsetkych 3 fazach rakov.a velmi casto sa stava(48%)ze vylieci a v krajinach kde sa konzumuje resv.je vyskyt rakoviny o 80%nizsi.sportovci resv.dostanu automaticky,pausalny pacient nie a bude masakrovany chemoterapiami a pod.ked hovorime o resveratrole myslim tym pravy tekuty extrakt zo supiek bordo hrozna(1l-1200€)a nie synteticky praskovy,alebo v kapsulach.malo resveratrolu obsahuje flavin ale aby sa dosiahlo davkovanie podla sportovych lekarov muselo by sa konzumovat 15 flias mesacne.osobne poznam 7 pacientov ktori si dali resv.doniest z nemecka a su uplne vylieceni(3 deti 4dospeli)a u ostatnich nastalo zlepsenie.jeden z nich je clen mojej rodiny.sportovy lekar vam odporuci dietu pausalny oncolog vam povie jedzte vsetko a u sportoveho lekara sa zarucene nestane,ako tu na fore niekto pisal,ze vas objednaju 7-8krat na kliniku a nic ani terapia ani nic.a je pravda,ze pacient potrebuje oncologa,ale poriadneho a nie takeho ktory natrca vacky na uplatky a stara sa o pacientov ako na pase.billess