Tehotensky test po kolkych dnoch?

lioness_01

ono,mohlo by sa teoreticky jednať aj o mimomaternicové tehotenstvo, ak krvácaš, a to už prestáva všetká sranda, takže pre istotu choď...

lioness_01

Tyshka, to nevadí... isto to krvácanie nebude také silné ako keby si mala normálnu menštruáciu, sprav si dnes ešte raz test a isto bude pozitívny a choď hneď ku gynekológovi ak krvácaš ... pre istotu

Tyshka

jak ho poznam bude hlavne sa oto starat moc sa rad stara aj omne az nekedy moc:)neze by som nebola rada:)ale jak ho poznam ja sa ani naedostanem kdietatu:_)

Tyshka

vevericka no este nebyvame:)ale ked teda bude tak sa posnazime:).tak problem vtom nebude si myslim tak vnicom som aj rada ze je taky milovnik deti:)kazdy den ho pocuvat stym ze on chce aby som bola on chce no ked bude tak som zvedava co mi povie:D

vevericka

ak mas zazemie pre to deita tak nevidm problem, ved vyletit sa da aj detmi, je to sice troska komplikovanejsie, ale da sa

Tyshka

rozmysala som nadtym ale milujem deti ja bys om aj chcela:)len neviem chcela som neskor cakat.no ked budem fakt tak bude budem aj rada predsa mat dieta je najkrajsie:)dam vediet ze co a jak pondelok urcite nastivim doktora:)

lioness_01

Tyshka, zlatíčko, ja viem, že sa ti tomu ťažko verí, a že nechceš aby to bola pravda, ale menzes ti nepríde, lebo si tehotná. ak ti testík vyšiel POZITIVNY tak ti menzes už nepríde, lebo si naozaj skutočne reálne tehotná. kúp si ešte dva, a urob si ich zajtra a pozajtra a uvidíš e tie čiarky budú ešte silnejšie... si proste tehotná!!!! a hlavne ak vieš, že vám "ušlo"...čo nechápem prečo si si nedala Escapelle ak nechceš mať dieťa, tak ale čo už, už je neskoro plakať nad rozliatym mliekom. treba nabudúce robiť tak aby neušlo

vevericka

a tak ak uz byvas s frajerom a on by aj chcel, asi to nebude az take strasne mat dieta, ak by sa nahodou postastilo:)