MAM OTAZKU - (ZENY)

anonymka111

isabella, ale tak ona by uz vedela, a ja tam nechcem vobec ist, len ona ma tam ces zobrat na prvu prehliadku a to by jej doslo keby tam zrazu cem ist sama..

isabella

ved chod aj lekarovi sama, proste mame povedz, ze radsej tam pojdes sama a nechces mat dozor, alebo proste nech nejde s tebou do ambulancie...
ako chapem, ze mama chce aby si sla lekarovi, ale nechapem preco chce ist s tebou, ja som bola prvykrat sama aj ked mama o tom vedela

anonymka111

...vidíís dobry napad:) poviem mu ze ho udam :D:D:D ale nie, tak ja ho poprosim nech povie ze som panna, to uz nebude vadit ze klame?:D no neviem ci ma zrovna bere ako dieta, to viem ze nie, uz sme sa par krat tak rozpravali, ale nikdy som jej nespomenula ze by som snim uz chcela byt a tak neviem ako zareaguje :(( a nechcem aby to vedela..to lekarske tajomstvo, u lekara platí od 16 rokov nie?

n,,

nemusíš sa bať.. popros ho že budeš veľmi rada.. že máš stáleho partnera a tvoja mama ťa stále berie ako malé dieťa.. tak chceš mať ešte čas aby si jej to sama povedala.. on musí súhlasiť inak by si ho mohla udať.. lebo nedodržal lekárske tajomstvo! ael to mu nehovor:D:D:D

anonymka111

n, : som toho istého názoru, bola som snim uz preto ze ho lubim, nie som ako niektore moje rovesnicky ktore to robia len pre zabavu a potom sa stym este chvalia, hmm ved ja mu to poviem, aby to nepovedal, ze ked sa spyta nech povie ze som, len neviem či bude suhlasiť..aboslutne neviem akoby mama na to zareagovala... :(

n,,

tak mame povedz že nech počká v čakárni a ty sa opýtaj lekára teda povedz mu že nechceš aby o tom mama vedela on musí dodržať lekárské tajomstvo ... aj ja som tak bola na tom .. tiež som rok a pol choidla s chalanom a mala som 16 keď som sa s ním vyspala.. a potom som šla k lekarovy samozrejme som si vypýtala antikoncepciu..(moja mama ani nevedela že som bola u gyn. a ani ma tam neposielala lebo to je moje zdravie.. a nemusí vedieť o intimných veciach) aj ty si môžeš vypýtať a nemsí o tom vedieť mama.. aa čo ti na to poviem určite ostatný však si mlada načo si s ním spala .. ja ti poviem že do teraz som s tým chalanom a lubime.. sa takže nezáleží na veku kedy to spravíš ale na tom či sa na to cítiš a s kým

ShaulaThalit

ja ked som bola u doktora, prisla za mnou mama, aj sa s nim rozpravala a tiez jej moj skutocny problem nepovedal... drzal lekarske tajomstvo... myslim ze by si sa nemala obavat.