Palenie pri moceni

larvica

a hlavne ak je takyto zapal nelieceny, moze prerast do zapalu obliciek. vlastna skusenost. odporucam nehazardovat a naozaj ist hned k doktorovi...
pripadne skus aj ten caj, ak by ti to ale nepomahalo tak prilis dlho neotalaj.

nezbedka

Viem co prezivas,som na tom podobne no ja sa konecne liecim. Ja som tieto veci zazivala od septembra minuleho roka liecila som sa len cajmi, lebo som v zahranici a najblizsia moja cesta na slovensko bola na vianoce,cize uz mam za sebou vysetrenie ktore uz bolo nutnea doslova som sa tesila,nech budu so mnou robit cokolvek.Od septembra do toho spominaneho decembra som pocitovala palenie mi pri moceni a nakoniec som som ma to celkom zacalo boliet,to ten posledny mesiac.V noci 2x na wc a rano len som vstala som utekala.Bola to velka zataz na moc. mechur. Liecila som sa len cajmi.2tyzdne dobre a 2 tyzdne zle.A tak sa to striedalo.Po prichode na Sk som navstivila obvodneho nech ma odporuci urologovi,vysetrenie prebiehalo tym,ze mi zobrali moc.Teda cievkovali.Hrozne som sa bala,kazdy hovori ako to boli.Mna teda absolutne,tak som sa potom so sestrikou smiala.Vysledky mi prisli az neskor lebo boli sviatky.No ked som doktorovi opisala cely ten priebeh ako vam,znelo uz len,ze sa musim liecit antibiotikami 5 tyzdnov.Vraj v mocom mechuri sa tak drzia bakterie ako si len nevieme predstavit a zabit ich je tazke. Aj sa tak stalo. Pred vianocami som ich zacala brat a este stale ich poctivo uzivam. Citim sa teraz dobre,a hadam to tak bude stale.AK MATE PROBLEM S MOCENIM, NEPRIEHLADAJTE TO> NEOPLATI SA TO. Pocitila som na vlastnej kozi takmer 4 mesiace.Doslova horor.

marfuška

Okrem toho,že pojdeš k lekárovi, kúp si urologický čaj alebo prasličku.A pit.Možno Ti postačí aj čajová kúra.Ale treba pit aspon 3 dni.