Prečo mám stále teplotu 37 stupňov

Príspevok v téme: Prečo mám stále teplotu 37 stupňov
beyhan

vie mi niekto poradiť čo mám robiť keď mám stále 37 stupňovú teplotu? Trvá to už tak 1-2 mesiace, je pravda,že niekedy mi klesne na 36,9. Ja normalne nemávam teplotu ani keď som chorá, len občas a to už musím byť zle. Doktor mi povedal, že 37 stupňov je ok. No pokiaľ viem teplota by nemala byť 37 stupňnov.

zuzula 85

Ahojte!Ja vam tak poviem,ja som toto mala pred tromi mesiacmi a doktorka ma poslala skoro vsade a nic sa nenaslo.Marodila som2mesiace.Miestami som mala pocit,ze si myslia ze som hypochonder.A tvrdili mi,ze som jeden z ludi co ma nwustale zvysenu teplotu,co nieje pravda,pretoze ja mavam 36,5. A chcem vam povedat,ze sa mi to po 3mesiacoch teraz vratilo a mam aj herpes na ustach co som v zivote nemala.Kamarat mal tot iste a tiez mu nezistili nic zo vs.testov az ked nastojil na to aby mu odobreli vzoruku kostnej drene tak bum!Zistilo sa ze ma levkemiu:(.A som zvedava,ze ked teraz k doktorke mojej pridem co mi zase povie,ale urcite ju aj ja zmenim.

vava

ja mam zvys.teplotu uz pol roka a lekari vravia ze si ju privolavam sama,lebo ju stale meriam.teraz som v zahranici a zistila som ze nemam v poriadku zuby,stale zapaly.takze si myslim ze vzdy sa to po nejakom case prejavi-preco ta teplota

masti

ahojte, takze ked mozem poradit z vlastnej skusenosti, hladaj povodcu Tvojej zvysenej teploty. Podla mna je to priznak urciteho zapalu. Vravim z vlastnej skusenosti, mavala som 37,3 stupna a taktiez tomu lekari nepripisovali ziadny vyznam. Nakoniec ma 3 krat operovali koli vnutornemu zapalu.

alica

Ja som to tiez v minulosti mala a vsetky testy v poriadku. Tiez som mala pocit ze lekarka mi uz nevie co ma povedat a vymysla si veci ako ze teplota sa moze zvysit pri traveni a pod. no to sa asi moze ale asi by som to mala pocas celeho zivota a nie zrazu. Potom som sa tym uz prestala zaoberat a odznelo to same. Dodnes neviem co to bolo ale nastastie sa to nevratilo. To ze sa citis unavena moze byt z teploty ale inak neviem preco vlasy. Naozaj si daj vsetky vysetrenia

anka

Zvýšená teplota je vždy známkou nejakého zápalu. Aj ja som mala teplotu okolo 37,1 - 37,4 . Po roku sa to ukľudnilo no odzrkadlilo sa to na hrubom čreve - mám ulceróznu kolitídu. Takže doporučujem trvaj na zistení príčiny a nedaj sa učičíkať lekárom. Oni ak na niečo nevedia odpovedať tak - povedia , že je to normálne že u Vás je to tak.

ale-ale

vymen lekara!...lekar prveho kontaktu, ktory sa smeje pacientovy do tvare za jeho subj.laicky opis problemu je u mna jedna velka nula bez schopnosti spravnej diagnostiky, uz som sa s stretla s podobnymi... :-(

beyhan

ďakujem Vám veľmi pekne za informácie, pôjdem si dať radšej porobiť ešte testy, tie zakladné mi už robili, zistili mi zníženú funkciu štítnej žľazy, ale doktorka mi povedala, že tá štítna nemá vplyv na teplotu. Ja som stále unavená, veľmi ma bolieva hlava, hlavne pravá strana a tiež mi na tej pravej strane vypadalo veľmi veľa vlasov. Keď som povedala doktorke o vlasoch, že mi vypadávajú a to hlavne na tej pravej strane, tak sa len zasmiala a povedala mi, ze však ich mám ešte dosť. No ona ma nevidela keď som mala hrivu ako lev...Som na liečbe, ale hlava ma bolí stále a vlasy padajú...Ja fakt neviem čo robiť...

cathy

caute. Ja mam rovnaký problem a chcem sa spytať, či mozem mat zapal, aj ked mam krv v poriadku??? Citim sa dost unavena ale nic mi nezistili.