Muži odpovedajte !

Príspevok v téme: Muži odpovedajte !
Neštastná

Mám 14 rokov a strašbný problem s ktoreho mam velmi velke deresie niekedy sa mi neda anii spat...je ot v tom, že moje malé pysky ohambia su strasne až privelke a velmi pretrcaju cez velke pysky :( som stoho fakt nestastna aj ked som citala že mužom sa to páči a blá blá blá:) prosimvas Tí muži, kt. pozerajú túto temu napíšte mi sem či sa vám to paci alebo nie.( ale úprimne

skodafa1

neries to ! toto nieje dovod aby si bola nervozna ... to by si ich vazne musela mat aspon 5 az 10 cm dlhe aby si nad tym mala rozmyslat ale ani to by nebol dovod na operaciu ... prekazaju ti ? alebo je to len kvoli tomu co ti povedia resp. povie chalan? tak ako by on vysmial on teba mozes predsa aj ty jeho nie ...

palo67

...niečo som už v živote preskakal,takže tvoj ,,strašný problem´´mi pripada exkluzivne malicherný,ale aby si sa upokojila,velmi pekne a pravdivo ti to napísala ,,asdf1´´ a ja ako muž ti hovorím,že nie na tom ako to žene tam dole vyzerá ,ale na tom ako ju ma chlap rad ,ako mu chutí....na tom zaleží.

meggy10

uz sa to tu riesilo na tej stranke ked si poklikas najdes aj krok po kroku ako sa ta operacia robi a ako to vsetko vyzera.

www.pysky.cz

asdf1

moja zlatá,ja som nikdy neriešila,ako to mám tam dole.Keď sme sa do seba zamilovali s partnerom,neriešili sme nič,videli sme iba seba.Pozerali sme si do očí,a nbič nás nezaujímalo.Netráp sa preto.nie je to také dôležité.Bud sama sebou prirodzená.Muž ktorý ťa bude ľúbiť,noikdy nebude pozerať na vonkajšiu krásu,či dokonalosť,ale na teba.Upokoj sa a rieš podstatnejšie veci,ako to,či máš menšie,alebo väčšie.........každý sme nejaký,ale záleží na našom vnútri.

meggy10

kazdy ma take pysky ako mu priroda nadelila, je to aj geneticke, ale velke pysky by mali byt velke a male by mali byt male, nie?

skodafa1

otazka znie preco by to muzom malo vadit? nerozumiem co je na tom ked ma zena vacsie pysky preco by sa mala citit trapne ... ak su teda vacsie tak to je ako ked ma muz vacsieho alebo mensieho ako je normal/klasika