Strach z duchov a samoty

Príspevok v téme: Strach z duchov a samoty
AlinkaX

Ahojte, mam jeden velky problem..Ked som bola mlada, tak umrtie v rodine ma presvedcilo, ze existuju..(diali sa nejake veci u nas doma) a odvtedy sa strasne bojim byt sama vecer v byte, alebo v izbe ked je zhasnute.
Asi pred tyzdnom som mala pocit, ze mi niekto sedi na postely a potom sa postavil.. Nasledne mi nieco strasne 2 x prastilo v izbe.. Vyletela som von a za chvilu som sa ukludnila.. Ale potom aj moj pes bol nejaky nervozny, stekal do blba a behal jak splaseny..
Odvtedy nespavam v mojej izbe. Rodicia ma posielaju k psychiatrovi atd.. Neviem ako mam na toto zabudnut. Je to normalne? Zaiva niekto nieco podobne?

Slavuska76

Už viem,ze to bola chyba,pretoze teraz mám v hlave,ze v byte nie sme sami...velmi ma fascinovala tato tema,ale naozaj som tomu neverila,kym som sa nepresvedcila..dakujem za rady :)

Tomas12345

Slavuska Apokryft ti dobre poradil , prestan sa tymto veciam (nahravanie duchov ) venovat lebo to patri do okultizmu a poziadaj nejakeho knaza o vysvetenie domu a pomodli sa modlitbu .

Apokryft

Najskôr odkaz pre tých čo dráždia hada na boso.Dožadujete sa dôkazu a keď ho máte tak sa idete posrať!Načo to bolo dobré?.........Ano niesme tu sami ....či tomu niekto verí alebo nie svet ktorý nevidíme je omnoho väčší ako ten čo vidíme .Ale všetko má svoj poriadok a musí sa riadiť zákonom božím .To že sa niekto bojí nieje choroba a nedá sa liečiť ani liekami ani u psychiatra.Keď sa niekto bojí je to preto že nemá vieru lebo kto verí nepozná strach.Viem čo si vela ludí teraz pomyslelo veď ja verím aj tak sa bojím.,alebo práve preto sa bojím navyše báť sa je ľudské .Ano až príliš ľudské priam egoistické bojíme sa o všetko o postavenie o to ako vizeráme pred druhými o prácu oooooo všetko materiálne!Vrátim sa k viere učíme sa ju celý život.Možno aj prostredíctvom strachu lebo je to opak viery.Toto sú základné zákony nebudem to dalej rozpisovať.Zapal sviečku pomodli sa ,nechaj vysvetiť ....

nmnuuuu

Ludia vraj z oneho sveta tu nemozu chodit. Co je tam, je tam, co je tu, je tu. Cim sa budes viac bat, tym to bude horsie. Proste to vsetko ignoruj, je to dobry sposob na to, ako zabudnut na to zle a neprijemne. S duchmi sa netreba kontaktovat, lebo ti prepne. Vzdy vecer sa pomodli a zabudnes.

Slavuska76

O co mi islo?neviem,tak moc ma to zaujmalo a ked som zistila,ze naozaj ten onen svet existuje,zlakla som sa...ja som tomu neverila,ze to je,chcela som si to dokazat...ono sa to deje vsetko teraz,od tychto dusiciek,deje sa to mne,moj partner tiez skusil nahrat a nic tam nebolo,skusila som ja a boli hlasy...a preco si myslis,ze su to demoni?

nnnuuuu

To neboli duchovia zosnulych ale necisti duchovia/demoni. Cim vacsi strach z nich budes mat, tym ta to bude viac nicit Slavuska. Co je na tom divne, ze existuje onen svet? Podla mna nic. Ty si ho dokazala a teraz mas strach. Ale o co ti potom islo? Proste to ignoruj a zi si veselo dalej.

Slavuska76

Aj ja sa podelim o svoju skusenost..mam 41 rokov a velmi ma fascinovala tema duchovia..raz mi kamaratka povedala,ze 31.10 o 0:00 do 1.11 do 0:00 su duse mrtvych na zemi,kedze su dusicky..moja zvedavost bola velmi silna,tak som isla skusit nahravat...isla som na cintorin,kde mam uz 21 rokov ochovanu mamu...stala som tam cca 10 minut aj z mobilom ktory nahraval..ano,nahrala som v 3min povzdych a sepkanie,ale neviem co vravela..bolo to ze waw,podarilo sa..bolo mi malo,tak som nahravala v byte,kde byvam..znovu sa mi podarilo nahrat nieco,kde boli sem tam povedane jednoslovne slova..stale som.bola v nadsena ze sa mi podafilo nahrat duse mrtvych...v sobotu doobeda som bola sama doma,tak som si povedala,ze skusim davat otazky,bolo po dusickach,tak som necakala ai odpovede...dala som asi 5 otazok typu,je tu niekto?potrebujes pomoct?ako sa volas?preco si tu?..ked som prehravala zaznam,uz mi nebolo vsetko jedno..na otazku ci potrebuje pomoct,bola odpoved nejakeho muza pomoc..a kto si?odpoved zeny Lenaa,Lenaaaa....nahravku stale mam,poculo ju par ludi,takisto aj z cintorina...myslela som,ze mi sibe,ale nie..odvtedy poriadne nespavam,mam strach z neznameho,presvedcila som.sa,ze naozaj tie duse su tu,ale vediet,ze v byte kde byvam,tak to mi nie je vsetko jedno..mam pocit,ze mi onedlho z toho prepne,citim ich tu...doplatila som na svoju zvedavost

11d

Ja keď som niekde sama a je to večer cítim prítomnosť jednej osoby neviem kto to je ale vždy stojí za mnou nechápem čím to je... Ja sa s týmito vecami nikde nezdôverujem pretože si budú myslieť že som šialená. Tá osoba mi nedá pokoja vždy keď si idem lahnúť príde na mňa mráz vždy ten istý každý večer....... Moja mam cítila niečo podobné v ten istý večer...... Preto NIKDY nespím sama..... Ale si myslím že je to niekto z našej rodiny..... NIKDY mi neublížila...... Dúfam že niesom sama komu sa deje niečo podobné ale si myslím že nie.....

Anonimna barca

Ja som bola doma sama a pocula som ako keby bol niekdo na chodbe no nikto tam nebol a vecer mi ako keby nieco buchalo do skrine a preslo rukami po zaluziach.Mam strach z noci a aj ked som sama v izbe sa bojim nevuem ci som psycho alebo sa to naozaj deje